# # # #

Benecko Apartmány

Krkonoše
#
Cena od na dotaz
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
6 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
20 min

#

škola
10 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
8 min

Wellness, sport a krása krkonošské přírody

Vítejte v projektu Apartmány Benecko – nabídka luxusních apartmánů v srdci malebných Krkonoš. Tento projekt představuje 34 exkluzivních apartmánů s výhledy na horskou krásu, wellness centrum, tělocvičnu a výjimečným prostředím pro aktivity v každém ročním období. Stavba bude dokončena v roce 2023.

O projektu Benecko Apartmány

Projekt Apartmány Benecko je vaším vstupem do horského ráje na jednom z nejkrásnějších míst v Krkonoších. Nabízíme 34 exkluzivních apartmánů s rozmanitými dispozicemi 1+kk, 2+kk a 3+kk. Každý apartmán je vybaven sklepem a parkovacím stáním. Vybrané jednotky nabízejí soukromé předzahrádky, terasy nebo balkony pro relaxaci a panoramatické výhledy do okolní přírody.

Projekt zahrnuje moderní wellness centrum s saunou, vířivou vanou a odpočinkovou zónou, tělocvičnu, lyžárnu a společné lobby. Vše, co potřebujete pro komfortní bydlení a relaxaci, je zde k dispozici.

Lokalita

Apartmány Benecko se nachází na vrcholu horského resortu v úchvatné části Krkonoš. Tato lokalita je ideální pro milovníky lyžování, běžeckých tratí, cykloturistiky a turistiky. Benecko je známé svými moderními ski areály, cyklostezkami a turistickými trasami. Vrcholová poloha ve výšce 900 m.n.m. zajišťuje nejen krásné výhledy, ale také ideální podmínky pro aktivity v přírodě.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Benecko Apartmány

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #