# # # #

Byty Hostivice

Praha-západ
#
Cena od 5 990 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2025
#

autobusová zastávka
1 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
8 min

#

škola
4 min

#

restaurace
3 min

#

obchod
2 min

Klidné bydlení v blízkosti Prahy

Představujeme Vám projekt Byty Hostivice – moderní bydlení s výhodou klidného okolí mimo ruch velkoměsta, ale se skvělým spojením do Prahy. Projekt Byty Hostivice nabízí bytové jednotky s různými dispozicemi od 1+kk až po 4+kk. Dokončení projektu je plánováno na rok 2025.

O projektu Byty Hostivice

Projekt Byty Hostivice vzniká ve stejnojmenném městě na Praze-západ, jen kousek od Husova náměstí a hlavní ulice Čsl. armády. Tato lokalita poskytuje výborné dopravní spojení s hlavním městem díky přítomnosti vlakového nádraží. Zároveň se zde místní obyvatelé mohou oddávat klidu a pohodě v okolní přírodě.

Projekt Byty Hostivice se zakládá na betonových základových pasech a nosných konstrukcích z cihelných keramických bloků. Stropy jsou navrženy jako železobetonové monolitické desky. Vnitřní nenosné příčky jsou tvořeny keramickými bloky. Objekt je napojen na CZT a vybaven systémem řízeného větrání s rekuperací tepla.

Projekt nabízí různé dispozice bytů, od menších jednotek 1+kk až po prostorné 4+kk. Díky této rozmanitosti si zde najde své místo každý – jednotlivci, páry i rodiny.

Lokalita

Byty Hostivice nabízejí vynikající dopravní dostupnost. Autobusová zastávka je ve těsné blízkosti a umožňuje rychlé spojení ke stanici metra Zličín. Vlakové spojení je další alternativou pro pohodlnou cestu do centra Prahy. Autem je cesta do hlavního města dostupná za méně než 30 minut. Projekt je také dobře napojen na Pražský okruh a dálnice D5, D6 a D7.

Hostivice nabízí širokou škálu občanské vybavenosti, včetně škol, supermarketu, restaurací, pošty, lékárny a dalších služeb. V okolí projektu je mnoho možností trávení volného času – venkovní posilovny, dětská hřiště, zámecký park a přírodní památka Hostivické rybníky.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Byty Hostivice

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  5 990 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  8 260 000 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  9 850 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #