# # # #

Domy Letňany

Praha 9
#
Cena od 14 500 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 4+kk, 5+kk
Dokončení 2022
#

autobusová zastávka
4 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
2 min

#

restaurace
3 min

#

obchod
5 min

Pohodlné bydlení pro rodiny s dětmi

Projekt Rodinné domy Letňany nabízí moderní rodinné domy ve skvělé lokalitě pražských Letňan, které spojují klidné bydlení s výbornou občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra města. Výstavba zahrnuje 30 řadových rodinných domů s dispozicemi 4+kk až 5+kk, nabízejících prostorné interiéry a terasy na pozemcích až 365 m².

O projektu Domy Letňany

Projekt Domy Letňany přináší 30 moderních řadových rodinných domů ve třech variantách dispozic od 4+kk do 5+kk. Tyto prostorné domy s užitnou plochou až 138 m² a terasou nabízejí dostatek prostoru pro celou rodinu. Dům je zasazen do příjemného a rychle se rozvíjejícího prostředí Letňan, které kombinuje blízkost přírody s pohodlím městského života. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost, školy, parky a řadu možností pro volnočasové aktivity.

Lokalita

Rodinné domy se nachází v oblíbené lokalitě pražských Letňan, která se stává stále atraktivnější pro bydlení. Tato čtvrť kombinuje klidné prostředí s výbornou dostupností do centra města.

V okolí najdete Lesopark Letňany, různé kavárny, restaurace a obchody. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici školy, dětská hřiště a parky. Díky pohodlnému spojení s dálnicemi D8 a D10 je snadné dostat se do centra města autem. Navíc autobusová zastávka Avia Letňany je v blízkosti a linka metra C – Letňany je snadno dosažitelná MHD.

Seznamte se s kompletní nabídkou domů v projektu Domy Letňany

Inzerované domů jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 779 998 400
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  4+kk
  14 500 000 Kč
  ano
  ano
  5+kk
  15 900 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #