# # # #

Forest Views Dařbož

Dařbož
Cena od na dotaz
Parkování ano
Dispozice 3+kk, 4+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
5 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
15 min

#

škola
8 min

#

restaurace
7 min

#

obchod
8 min

Bydlete v harmonickém prostředí kousek za Prahou

Forest Views Dařbož je inovativní bytový projekt nacházející se v malebné lokalitě Dařbož, která nabízí neuvěřitelné výhledy do okolní přírody. Projekt je vzdálen pouhých 20 minut od Chodova, což zajišťuje pohodlnou dostupnost do větších městských center.

O projektu Forest Views Dařbož

Forest Views Dařbož představuje unikátní bytový komplex s důrazem na kvalitu bydlení a spojení s přírodou. V rámci projektu jsou k dispozici moderní byty s exkluzivními dispozicemi, které zahrnují zahradu a terasu, což je na trhu vzácnost. Developery byl kladen důraz na maximální komfort, bezpečnost a komunitní život. Součástí projektu je promyšlená infrastruktura, pěší cesty, společný park, hřiště pro děti a komerční prostory, které poskytují vše potřebné pro každodenní pohodlí a aktivní životní styl.

Lokalita

Dařbož je nejkrásnější lokalitou ve Středočeském kraji, která nabízí dokonalou symbiózu s přírodou. Obklopený lesy a přírodními parky je ideálním místem pro milovníky venkovského prostředí a aktivit na čerstvém vzduchu. Přestože je lokalita klidná a idylická, díky své strategické poloze je pouze 20 minut jízdy od Chodova, což zajišťuje snadný a rychlý přístup do centra Prahy.

Forest Views Dařbož nabízí jedinečnou příležitost bydlet v prostředí, které klade důraz na životní pohodu, aktivní volnočasové aktivity a propojení s okolní přírodou. Projekt je ideální volbou pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří hledají moderní a vkusné bydlení s výhledy do zeleně a s maximálním důrazem na komfort a kvalitu života.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Forest Views Dařbož

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  3+kk
  na dotaz
  ano
  ano
  4+kk
  na dotaz
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #