# # # #

Gemini Kolín

Kolín
#
Cena od 2 960 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ne
Dispozice 1+kk, 2+kk
Dokončení 2022
#

autobusová zastávka
3 min

#

sportoviště
7 min

#

nemocnice
2 min

#

škola
10 min

#

restaurace
7 min

#

obchod
5 min

Moderní bydlení v tradičním duchu

Projekt Gemini Kolín Vám nabízí ideální spojení mezi blízkostí Prahy a příjemným menším městem. Lokalita v Kolíně je obklopená zelení, má širokou nabídku služeb a skvělou dopravní dostupnost do historického centra města i do Prahy. Projekt zahrnuje rekonstrukci dvou funkcionalistických bytových domů s citlivým zachováním historických prvků a modernizací pro pohodlné a nadstandardní bydlení.

O projektu Gemini Kolín

Gemini Kolín je projekt rekonstrukce dvou funkcionalistických bytových domů, který se nachází v příjemné lokalitě Kolína. Celý projekt má za cíl vytvořit moderní a nadstandardní bydlení s výbornou dostupností do centra Kolína i Prahy. Rekonstrukce zahrnuje celkovou obnovu vnitřních i venkovních částí budov, včetně zvětšení oken pro lepší osvětlení bytů. Zásadním prvkem jsou přidané balkony, které rozšiřují plochu bytů a nabízejí pohledy do vnitřní zahrady.

Projekt nabízí byty s různými dispozicemi, většina z nich s vlastním venkovním prostorem, jako jsou předzahrádky, balkony, lodžie a terasy. Důraz je kladen na zachování historických kvalit budov i modernizaci pro pohodlné bydlení.

Lokalita

Kolín je ideálním městem pro ty, kteří touží po blízkosti velkoměsta Prahy a zároveň si chtějí užít klidnější atmosféru menšího města. Díky skvělé dopravní dostupnosti, historickému centru a bohaté kultuře se Kolín stává ideálním místem pro bydlení všech generací. Rekonstruované bytové domy Gemini Kolín zde poskytují moderní bydlení v tradičním duchu.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Gemini Kolín

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  2 960 000 Kč
  ano
  ne
  2+kk
  3 370 000 Kč
  ano
  ne
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #