# # # #

ICON Park Kladno

Kladno
Cena od na dotaz
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
9 min

#

sportoviště
1 min

#

nemocnice
8 min

#

škola
1 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
1 min

Pohodlný život v nové moderní části Kladna

Investujte do moderního bydlení v perspektivní lokalitě v Kladně, pouhých 10 minut od Prahy. ICON Park Kladno je oceněný projekt nabízející investiční byty na revitalizovaném brownfieldu, který se stane součástí nové moderní čtvrti.

O projektu ICON Park Kladno

ICON Park Kladno je inovativní bytový projekt nacházející se v klidné lokalitě Dubí, Kladno. Nabízí široký výběr dispozic od 1+kk do 4+kk a všechny byty jsou navrženy s důrazem na komfort a kvalitu života. Každý byt má prostorný balkon nebo terasu, která umožňuje trávit čas na čerstvém vzduchu. Projekt zahrnuje i součásti pro pohodlný život – mateřskou školu, obchod, kavárnu a venkovní posilovnu.

Lokalita

ICON Park se nachází ve strategické poloze v Dubí u Kladna, což zajišťuje dobrou dostupnost do Prahy. Díky své poloze mezi dálnicemi je snadné se dostat autem do centra Prahy za 15-18 minut. Plánovaný rychlovlak, jehož dokončení je plánováno na rok 2028, umožní cestovat z Kladna na Masarykově nádraží v Praze za pouhých 30 minut.

Kladno samo o sobě nabízí kompletní občanskou vybavenost včetně škol, univerzit, sportovních zařízení, restaurací, obchodů a kulturních akcí. S přilehlou přírodou jako je chráněná oblast Křivoklátsko a nedalekými lesy, ICON Park Kladno nabízí možnosti pro aktivity a výlety.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu ICON Park Kladno

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  na dotaz
  ano
  ano
  3+kk
  na dotaz
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #