# # # #

Královský statek

Karlštejn
Cena od na dotaz
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
7 min

#

sportoviště
4 min

#

nemocnice
20 min

#

škola
10 min

#

restaurace
3 min

#

obchod
8 min

Harmonické bydlení s výhledem na Karlštejn

Královský statek představuje vysoce kvalitní bytový komplex situovaný v malebné lokalitě Karlštejna, který nabízí nejen komfortní bydlení, ale i harmonii s přírodou a prostředím plným klidu a bezpečí. Jeho architektonická koncepce a vybavení bytů reflektují moderní standardy a estetické prvky, které splní i ty nejnáročnější požadavky budoucích obyvatel.

O projektu Královský statek

Královský statek se pyšní svým uzavřeným areálem, který vytváří ideální prostředí pro rodiny s mladými dětmi. Součástí tohoto komplexu bude dětské hřiště, které bude určeno výhradně pro rezidenty, což zajišťuje bezpečný a soukromý prostor pro hravé odpoledne. S důrazem na bezpečnost a soukromí při výběru bydlení je tento projekt koncipován tak, aby poskytoval klid a ochranu všem svým obyvatelům.

Byty v Královském statku budou disponovat vyšším standardem jak co do použitých stavebních materiálů, tak vybavení interiéru. Každý bytový prostor bude pečlivě navržen s důrazem na detail a pohodlí, zatímco komplexní zeleň v rámci areálu dodá bydlení příjemný a relaxační charakter. V nabídce jsou byty od 1+kk po 3+kk.

Lokalita

Nachází se v malebném okolí Karlštejna, což zaručuje klidné a příjemné prostředí pro život. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří touží po spojení venkovského klidu s výhodami městského života. S výbornou dopravní dostupností do centra Prahy se stává Královský statek atraktivní volbou pro ty, kteří chtějí mít práci ve velkém městě a zároveň si užívat odpočinku v klidném venkovském prostředí.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Královský statek

Inzerované byty a domy jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  3 424 080 Kč
  ne
  ano
  2+kk
  4 100 400 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  na dotaz
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #