Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Myslbekova

Praha 6
Cena od 4 085 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ne
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk
Dokončení 2025
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
7 min

#

nemocnice
12 min

#

škola
2 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
6 min

Bydlení v poklidné lokalitě s výhledem na historickou Prahu

Představujeme Vám nově zrekonstruovaný pětipodlažní bytový dům na ulici Myslbekova, který nabízí 10 bytových a 3 ubytovací jednotky v poklidné ulici na konci parku s krásným výhledem na historickou část Prahy.

O projektu Myslbekova

Bytový dům na ulici Myslbekova se skládá z 5 nadzemních a jednoho podzemního podlaží. Nabízí 10 bytových jednotek o dispozicích od 1+kk až po 3+1 a 3 ubytovací jednotky. I když dům nemá výtah ani parkovací místa, prošel rekonstrukcí společných prostor a fasády, aby poskytoval pohodlné a moderní bydlení. Ke každému bytu náleží sklepní kóje. V přízemí je prostor pro kola či kočárky a herní místnost s ping-pongem. K dispozici bude také pochozí terasa s exkluzivními výhledy a společná zahrada pro posezení s blízkými. Byty jsou připraveny k rekonstrukci dle vkusu nových majitelů, a budou předány vyklizené a připravené k dokončovacím pracím.

Lokalita

Bytový dům se nachází v klidné ulici na pomezí Břevnova a Hradčan, na konci parku s krásným výhledem na Pražský hrad, Petřín a Černínský palác. V sousedství je Park Maxe van der Stoela, který je ideální pro procházky a dětské hřiště plné zábavných prvků. Nedaleko se nacházejí také Lobkovická a Černínská zahrada. Lokalita poskytuje snadný přístup k historickému centru Prahy, což z ní činí atraktivní místo pro bydlení jak pro páry a rodiny, tak pro investory. V blízkém okolí je výborná občanská vybavenost včetně škol, obchodů a restaurací.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Myslbekova

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  4 085 000 Kč
  ne
  ne
  2+kk
  5 935 000 Kč
  ne
  ne
  3+kk
  11 606 000 Kč
  ne
  ne
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #