# # # #

Nová Chýně

Praha-západ
#
Cena od na dotaz
Parkování ano
Dispozice 4+kk, 5+kk, 6+kk,
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
9 min

#

sportoviště
8 min

#

nemocnice
15 min

#

škola
8 min

#

restaurace
6 min

#

obchod
4 min

Rodinné domy propojující klid přírody a ruch velkoměsta

Projekt Nová Chýně přináší klidné a moderní bydlení na jižním okraji obce Chýně na Praze-západ. Sestává z 9 nízkoenergetických domů o dispozici 5+KK, které poskytují prostorné a komfortní bydlení pro celou rodinu. Obec Chýně disponuje veškerou občanskou vybaveností, včetně škol, hřišť, obchodů, restaurací a přírodního koupaliště s písečnou pláží. Lokalita je dobře dopravně dostupná, jak autem, tak i veřejnou dopravou, umožňující pohodlné spojení do centra Prahy.

O projektu Nová Chýně

Projekt Nová Chýně nabízí 9 moderních nízkoenergetických domů o dispozici 5+KK, které jsou situovány na jižním okraji obce Chýně, nedaleko hlavního města Prahy. Domy nabízejí pohodlné bydlení pro celou rodinu s velkorysými obývacími prostory. V obci najdete kompletní občanskou vybavenost, včetně škol, hřišť, lékaře, obchodů a restaurací. Součástí projektu jsou také parky s dětskými hřišti a polyfunkční objekt s drobnými službami pro obyvatele. Projekt má za cíl poskytnout dostatečnou občanskou vybavenost v těsné blízkosti, což snižuje potřebu dojíždění do centra Zličína.

Lokalita

Projekt Nová Chýně se nachází na jižním okraji obce Chýně, nedaleko městské části Zličín, na západním okraji Prahy. Dopravní dostupnost je velmi pohodlná, s možností pěšky dojít na zastávku autobusu nebo vlaku a snadno se tak dostat do centra Prahy za 30 minut. V okolí najdete lesy a louky, které lákají k procházkám a sportovním aktivitám. Obec Chýně má kompletní občanskou vybavenost, včetně škol, školek, obchodů a restaurací, což dělá z této lokality ideální místo pro rodinné bydlení.

Seznamte se s kompletní nabídkou domů v projektu Nová Chýně

Inzerované domy jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku



  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  4+kk
  11 993 475 Kč
  ano
  ano
  5+kk
  23 294 372 Kč
  ano
  ano
  6+kk
  28 695 124 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #