# # # #

Pod Závěrkou

Praha 5
Cena od 20 900 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 5+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
4 min

#

sportoviště
8 min

#

nemocnice
8 min

#

škola
8 min

#

restaurace
10 min

#

obchod
6 min

Výjimečný mezonetový byt v klidné části Smíchova

Pod Závěrkou – jedinečný rezidenční projekt, který přináší prostorný mezonetový byt s východně orientovanou terasou a parkováním v klidné a zelené lokalitě pražského Smíchova. Tento kouzelný bytový projekt se nachází v bezprostřední blízkosti Dívčích hradů a přírodní památky Ctirad. Prožijte klidné bydlení s pohodlím moderního vybavení jen kousek od živé atmosféry Anděla a nové čtvrti Smíchov City.

O projektu Pod Závěrkou

Byt nabízí optimální dispoziční řešení, které splňuje nároky moderního bydlení. Na vstupní úrovni (4. podlaží domu) se nachází hlavní ložnice s walk-in šatnou a en-suite koupelnou, dvě další ložnice, centrální koupelna, technická místnost s přípojkou na pračku a sušičku a předsíň se schodištěm vedoucím do vyššího podlaží. Zde následuje otevřený obytný prostor s moderní kuchyní, jídelním prostorem, šatnou, hostinskou toaletou a východně orientovanou terasou.

Rezidence Pod Závěrkou je synonymem pro kvalitu a komfort. Vašemu novému bydlení nebudou chybět prvotřídní vybavení a moderní technologie. Cena zahrnuje realizaci kuchyně a klimatizace, abyste si mohli užít bezstarostné a pohodlné bydlení. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, a parkování máte zajištěno na vlastním pozemku.

Lokalita

Lokalita Pod Závěrkou je snem pro klidné a harmonické rodinné bydlení. Z domu máte jen pár kroků ke krásné vyhlídce, kde můžete vyrazit na procházku do okolní přírody, navštívit Dívčí hrady a pozorovat divoké koně, nebo se vydat do rozlehlého Prokopského údolí. V okolí najdete vše potřebné pro pohodlný život – mateřskou školu s výukou angličtiny, farmářskou prodejnu, samoobsluhu, vyhlášenou restauraci a základní školu. Sportovní nadšenci ocení blízké sportoviště s plaveckým bazénem a posilovnou, a také tenisové kurty.

Pod Závěrkou vám nabízí skvělé dopravní spojení s centrem Prahy. Autobusová zastávka je nedaleko a cesta ke stanici metra trvá pouhých 7 minut. Navíc je plánovaná obnova železniční zastávky, kde bude zastavovat příměstský vlak směřující na smíchovské nádraží. Nedaleko vzniká moderní čtvrť Smíchov City, která poskytne nové možnosti a novou lávku zrychlující přístup ke stanici metra Smíchovské nádraží.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Pod Závěrkou

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  5+kk
  20 900 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #