# # # #

Rezidence Chodovec

Praha 4
#
Cena od 3 865 150 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk (dům)
Dokončení 2026
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
7 min

#

restaurace
4 min

#

obchod
3 min

Výhody městského života s přírodou v bezprostřední blízkosti

Rezidence Chodovec je nový developerský projekt nabízející 90 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk do 4+kk a 8 rodinných domů 5+kk s dvojgaráží a užitnou plochou 289 m2. Tato rezidence je situována na Praze 4 – Chodov, v blízkosti přírodního parku Trojmezí a stanice metra C Chodov. Okolí projektu je bohatě vybaveno restauracemi, školami, sportovišti a nákupním centrem Westfield Chodov.

O projektu Rezidence Chodovec

Rezidence Chodovec nabízí rozmanitý výběr bytů od 1+kk až po 4+kk a také 8 rodinných domů 5+kk. V přízemí bytového domu se nachází komerční prostor a v podzemním podlaží jsou umístěna garážová stání pro rezidenty.

V okolí Rezidence Chodovec najdete mnoho možností pro aktivní volný čas. Sportovní areál Jedenáctka nabízí velký plavecký bazén a wellness. V blízkém parku u Chodovské tvrze si můžete zahrát discgolf, minigolf nebo navštívit venkovní posilovnu. Hostivař-Záběhlice je přírodní park s Hostivařskou přehradou a koupalištěm. Toulcův dvůr nabízí jízdárnu a farmu zvířat pro milovníky koní a zvířat.

Lokalita

Rezidence Chodovec se nachází na rozhraní Záběhlic a Chodovce, v městské části Chodov v Praze. Tato lokalita vám nabízí možnost bydlet blízko přírody, přičemž máte výborné dopravní spojení jak prostřednictvím MHD, tak automobilem. V okolí najdete přírodní park Trojmezí a stanici metra C Chodov.

Projekt je velmi dobře dostupný městskou hromadnou dopravou, nachází se pouze dvě zastávky od stanice metra C Chodov. Autobusová zastávka je pár kroků od rezidence. Díky rychlému napojení na městský okruh a blízkosti dálnice D1 je doprava snadná a pohodlná.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů a domů v projektu Rezidence Chodovec

Inzerované byty a domy jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  3 865 150 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  5 921 350 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  9 645 050 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  13 501 000 Kč
  ano
  ano
  5+kk (dům)
  36 150 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #