# # # #

Rezidence u mlýna

Praha 10
#
Cena od 5 482 050 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
7 min

#

sportoviště
8 min

#

nemocnice
20 min

#

škola
12 min

#

restaurace
8 min

#

obchod
10 min

Nerušený život v přírodě blízko Prahy

Rezidence u mlýna v Praze Královicích spojuje přírodní krásy s moderním komfortem. S 19 novými byty v uzavřeném areálu nabízí tento projekt ideální místo pro trvalé bydlení i relaxaci. Díky výborné dostupnosti do centra Prahy a bohatému okolnímu prostředí poskytuje Rezidence u mlýna dokonalou rovnováhu mezi klidem venkovského života a pohodlím městského bydlení.

O projektu Rezidence u mlýna

Rezidence u mlýna představuje spojení přírody a komfortu v jednom. S celkovou rozlohou 30 000 m2 nabízí soukromý areál pro nekonečný klid. Díky výborné dostupnosti je od centra Prahy vzdálena pouhých 23 minut. Umístění v přírodě umožňuje odpočinek i sportovní aktivity.

Projekt zahrnuje 19 nových bytů s výměrou od 39 m2 do 80 m2 a dispozicemi od 1+kk po 4+kk, zdůrazňující detaily a moderní provedení. Byty jsou situovány v uzavřeném areálu s malebným rybníkem, který nabízí příležitost k relaxaci a volnočasovým aktivitám. Rezidence je vhodná pro celoroční bydlení a zahrnuje privátní biotop pro nerušené chvíle u vody, grilovací místo, sportovní aktivity a další vyžití.

Lokalita

Lokalita je začleněna do systému Pražské integrované dopravy s příměstským autobusem a vlakovým spojením do centra Prahy. Autem je do centra Prahy možné dostat se za 22 minut, a na dálnici či na metro za 8 a 15 minut.

Královice nabízejí veškerou občanskou vybavenost a jsou blízko Uhříněvsi, kde lze využít další služby jako poštu, lékárnu, restaurace a další. Okolí rezidence poskytuje široké možnosti sportovního a volnočasového vyžití včetně fotbalového hřiště, tenisových kurtů, přírodního parku, koupaliště a cyklostezek.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Rezidence u mlýna

Inzerované byty a domy jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  5 482 050 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  5 996 100 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  9 548 000 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  8 604 200 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #