# # # #

Slapy Resort

Slapy
Cena od 5 162 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk
Dokončení 2025
#

sportoviště
5 min

#

nemocnice
25 min

#

škola
15 min

#

restaurace
3 min

#

obchod
3 min

Luxusní bydlení s výhledem na Slapskou přehradu

Slapy Resort představuje moderní koncept bydlení spojený s klidem a krásou okolní přírody. S 18 stylovými apartmány a výhledem na malebnou Slapskou přehradu, toto místo slibuje nejen luxusní bydlení, ale i zážitky plné pohody a odpočinku.

O projektu Slapy Resort

V srdci klidné obce na Slapech vyrůstá nový rezidenční komplex – Slapy Resort. S 18 exkluzivními apartmány ve velikostech 2+kk a 3+kk, projekt přináší špičkový standard a elegantní design. Každý apartmán nabízí svou vlastní terasu či předzahrádku, zaručující místo pro odpočinek a relaxaci. Garážová stání v podzemí pak poskytují pohodlné a bezpečné parkování.

Lokalita

Slapy Resort se nachází nedaleko břehů Slapské přehrady, což z něj činí ideální místo pro ty, kteří touží po spojení s přírodou. Obec Slapy, s bohatou historií a malebným okolím, nabízí svým obyvatelům nejen klidný život, ale i spoustu možností pro aktivní odpočinek. Sportovní aktivity jako plavání, jachting nebo turistika jsou zde běžným denním programem. Okolní lesy a přírodní rezervace lákají na procházky a objevování krás okolní krajiny. S dobrou dostupností do Prahy a blízkostí občanské vybavenosti, jako jsou restaurace, obchody a služby, poskytuje Slapy Resort vše, co potřebujete pro pohodový život v souladu s přírodou.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Slapy Resort

Inzerované byty a domy jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  5 162 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  7 298 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #