# # # #

Viladomy Řevnice

Praha-západ
Cena od 13 990 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 5+1
Dokončení 2022
#

autobusová zastávka
7 min

#

sportoviště
10 min

#

nemocnice
15 min

#

škola
8 min

#

restaurace
3 min

#

obchod
10 min

Probouzejte se s výhledem na zelené kopce Brdů

Projekt Viladomy Řevnice nabízí moderní bydlení s výhledem na zalesněné kopce Brd. Každý z 8 domů má podlahovou plochu 206 m2, tři podlaží a vlastní pozemek o výměře 389 – 802 m2. Dispozice 5+1 poskytuje dostatek prostoru pro celou rodinu. Dům je vybaven tepelným čerpadlem vzduch-vzduch a přípravou na wellnes zónu. Lokalita Řevnice nabízí klidnou atmosféru a krásný výhled na Brdy. Dostupnost do centra Prahy je zajištěna pravidelným vlakovým spojením, které trvá 30 minut.

O projektu Viladomy Řevnice

Viladomy Řevnice se skládají z 8 moderních domů s dispozicí 5+1. Každý dům nabízí podlahovou plochu 206 m2 a vlastní pozemek s rozlohou od 389 do 802 m2. Všechny domy jsou vybaveny tepelným čerpadlem vzduch-vzduch a jsou připraveny na wellness zónu. Dispozice 5+1 zahrnuje dva pokoje, rodičovskou ložnici s vlastní koupelnou, dvě další koupelny, pracovnu, obývací pokoj a oddělenou kuchyň. Některé domy jsou již zkolaudované a k okamžitému nastěhování.

Lokalita

Projekt Viladomy Řevnice se nachází v klidné lokalitě obce Řevnice s krásným výhledem na zalesněné kopce Brd. V blízkosti se nachází řeka Berounka, která nabízí možnosti koupání, rybaření a jízdu na paddleboardech. Obec Řevnice má kompletní občanskou vybavenost, včetně kaváren, restaurací, škol, školek, stájí pro koně a lékařského zařízení. Pro milovníky sportu je k dispozici 23 km dlouhá cyklotrasa a golfové hřiště Karlštejn. Dopravní dostupnost je zajištěna pravidelným vlakovým spojením do centra Prahy, které trvá 30 minut, a autem lze dojet na Anděl nebo Zličín za půl hodiny.

Seznamte se s kompletní nabídkou domů v projektu Viladomy Řevnice

Inzerované domy jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  5+1
  13 990 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #