# # # #

VIVA Vrchlabí

Top nabídka
Vrchlabí
Cena od 5 690 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
8 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
3 min

#

škola
6 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
10 min

Prémiové byty ve vstupní bráně do Krkonoš

Vítejte v krásném projektu VIVA Vrchlabí, který se nachází v malebné lokalitě Vrchlabí v podhůří Krkonoš. Tento ojedinělý projekt zahrnuje čtyři moderní bytové domy s 58 luxusními byty, které jsou navrženy nejen pro celoroční bydlení, ale také pro dokonalou rekreaci.

O projektu VIVA Vrchlabí

VIVA Vrchlabí je skvostný projekt, který zaujme svým nadčasovým designem a kvalitou provedení. Nachází se na okraji Vrchlabí, což nabízí ideální kombinaci klidného prostředí pro rekreaci a zároveň snadný přístup do centra města. Velkoformátová okna a prostorné terasy umožňují obdivovat okouzlující výhledy do krásných Krkonoš, které jsou doslova na dosah ruky.

Investiční byty za polovinu ceny Špindlerova Mlýna

Chcete v nejisté době bezpečně uložit své peníze, aby neztrácely na hodnotě? Byty v projektu VIVA Vrchlabí jsou vhodné na soukromé využití i pronájem. S metráží od 48 do 76 m2 se jedná o optimální dispozice pro investiční nemovitost. Vlastní byt  je ideální pro krátkodobý pronájem návštěvníků nejvyšších českých hor. Mimo hlavní zimní a letní sezónu můžete bydlení využívat pro své vlastní potřeby. Případně pronajímejte svůj byt dlouhodobě a zajistěte si stabilní příjem z lukrativní nemovitosti.

Lokalita

Projekt je umístěn na okraji Vrchlabí, což zajišťuje dostatek klidu a soukromí, ale zároveň se nachází v těsné blízkosti centra města. Vrchlabí a jeho okolí nabízí bohaté možnosti pro letní i zimní rekreační aktivity. Ať už jde o turistiku v podhůří Krkonoš, zimní sporty na zdejších sjezdovkách nebo kulturní zážitky ve městě, vše je doslova na dosah.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu  VIVA Vrchlabí

více na webu vivavrchlabi.cz

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  5 690 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  8 030 000 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  14 410 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #