# # # #

Výhledy Hýskov

Beroun
#
Cena od 5 296 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
5 min

#

sportoviště
6 min

#

nemocnice
11 min

#

škola
5 min

#

restaurace
5 min

#

obchod
2 min

Vesnický život v blízkosti metropole 

Projekt Výhledy Hýskov představuje moderní rezidenční bytový komplex, který kombinuje klidný venkovský život s výhodami blízkého města. S 20 byty, nadstandardními parametry a venkovními prostory nabízí pohodlné a cenově dostupné bydlení v malebné vesnici Hýskov, nedaleko Berouna. Projekt je ideální pro ty, kdo touží po spojení s přírodou a zároveň potřebují rychlou dostupnost do Prahy.

O projektu Výhledy Hýskov 

Výhledy Hýskov je moderní rezidenční projekt s 20 byty. Ty jsou dispozičně 2+kk a vyšší, a nabízejí nadstandardní parametry. Kromě pohodlného bydlení s prostornými balkony jsou zahrnuty i parkovací stání a sklepní kóje. Venkovní prostory vnitrobloku jsou vhodné pro odpočinek a posezení. Projekt se nachází v klidné vesnici Hýskov, která nabízí blízkost přírody, rekreace i veškeré potřebné vybavenosti.

Lokalita

Hýskov je malebná vesnice ležící nedaleko Berouna na levém břehu řeky Berounky. Je obklopen chráněnou krajinnou oblastí Křivoklátsko a lesnatou krajinou. Přestože se nachází na venkově, má skvělou dostupnost do Prahy i okolních oblastí. Vesnice nabízí bohaté zázemí, včetně škol, zdravotnických zařízení a sportovních klubů. Okolí je ideální pro rekreaci, turistiku a cyklistiku, a v blízkosti se nacházejí i golfová hřiště. Projekt je umístěn v těsné blízkosti nové mateřské školy a sportovní haly.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Výhledy Hýskov

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  5 296 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #