# # # #

Výhledy Řeporyje

Praha 5
#
Cena od 4 367 700 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk
Dokončení 2025
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
8 min

#

škola
4 min

#

restaurace
4 min

#

obchod
5 min

Bydlení v jedné z nejkrásnějších částí Prahy

Projekt Výhledy Řeporyje představuje nový rezidenční komplex v krásné lokalitě Prahy 5, Řeporyje. S celkem 162 bytovými jednotkami od 1+kk do 5+kk nabízí tento projekt rozmanité možnosti bydlení. Komfortní parkování je zajištěno v podzemním podlaží. Lokalita Řeporyje je oblíbenou volbou pro ty, kteří chtějí bydlet v přírodě, a zároveň mít výborné spojení s centrem Prahy.

O projektu Výhledy Řeporyje

Projekt Výhledy Řeporyje zahrnuje 162 bytových jednotek s různými dispozicemi, od menších bytů 1+kk až po prostorné byty 5+kk. Komplex sestává z čtyř bytových domů, z nichž každý má 5 až 6 nadzemních podlaží určených pro bydlení a jedno podzemní podlaží, kde jsou umístěna parkovací místa a technické zázemí.

Lokalita Řeporyje nabízí široké možnosti pro aktivní volný čas. Můžete si užít pěší a cyklistické výlety do krásného okolí, včetně bioparku Řepora, Prokopského a Dalejského údolí. Sportovní nadšenci ocení množství sportovních hal a blízký Sokol Řeporyje. Kulturní vyžití Vám nabízí například Řeporyjské divadlo.

Lokalita

Projekt Výhledy Řeporyje se nachází v krásné a oblíbené lokalitě Řeporyje na Praze 5. Tato lokalita je známá svou přírodní krásou a zároveň nabízí vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy. V okolí projektu najdete mateřské a základní školy, obchody, sportoviště, restaurace, polikliniku a další občanskou vybavenost.

Lokalita Řeporyje je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou, autem i na kole. V blízkosti projektu jsou zastávky autobusu a vlaku, a metra lze dosáhnout pěšky za 15 minut. Rychlé spojení s centrem města a okolními oblastmi je také zajištěno díky blízkosti městského okruhu a dálnic D5, D6 a D7.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Výhledy Řeporyje

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  4 367 700 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  6 545 800 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  10 951 450 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  13 011 100 Kč
  ano
  ano
  5+kk
  16 678 450 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #