Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Zlatý Kopec

Přezletice (Praha-východ)
Cena od 5 640 400 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
12 min

#

nemocnice
15 min

#

škola
10 min

#

restaurace
10 min

#

obchod
1 min

Klidná lokalita bytů hned za Prahou

Projekt Zlatý Kopec v Přezleticích nabízí nové byty v atraktivní lokalitě Praha-východ, blízko hranice s městskou částí Praha 9 – Vinoř. Tento bytový projekt se nachází mezi ulicemi Vinořská a Cukrovarská a přináší pohodlné a klidné bydlení v blízkosti hlavního města. Rozmanitý typ bytových domů vytváří harmonický přechod mezi městskou zástavbou v centru Vinoře a volnější zástavbou rodinných domů v Přezleticích. Projekt je doplněn zelenými plochami a dětskými hřišti.

O projektu Zlatý Kopec

Bytový soubor Zlatý Kopec je koncipován jako malé městečko s různorodými typy budov. Nabízí byty od 1+kk až po 4+kk, s balkóny a předzahrádkami v přízemí. Parkovací stání je k dispozici před budovami nebo v parkovacím domě. Projekt zahrnuje třípodlažní budovy s výtahem a důraz je kladen na kvalitu a pohodlí bydlení.

Budovy nabízejí byty od 1+kk až po 4+kk s balkóny a předzahrádkami v přízemí. Možnost zakoupení parkovacího stání před budovou nebo v parkovacím domě je samozřejmostí. Architektonický návrh zohledňuje harmonické začlenění projektu do okolního prostředí a poskytuje prostor pro zeleň a dětská hřiště.

Lokalita

Okolní příroda a klidná atmosféra Přezletic přispívají k příjemnému bydlení. Projekt sousedí se vzrostlými stromy na severní hranici a Ctěnickým potokem na jižní straně. V Přezleticích najdete rybník, travnatá hřiště a archeologická naleziště. Dojezd do centra Prahy autem trvá pouze 20 minut, a rychlé spojení na pražský okruh je samozřejmostí. Autobusová zastávka č. 302 přímo u projektu nabízí spojení do stanic metra Letňany, Prosek a Palmovka.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Zlatý Kopec

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  5 640 400 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  6 290 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  9 418 250 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  10 760 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #