# # # #

Domy Letňany

Prague 9
#
Cena od 14 500 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 4+kk, 5+kk
Dokončení 2022
#

autobusová zastávka
4 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
2 min

#

restaurace
3 min

#

obchod
5 min

Comfortable living for families with children

The Rodinné domy Letňany project offers modern family houses in a great location in Prague’s Letňany, which combine quiet living with excellent amenities and quick access to the city centre. The development comprises 30 terraced family houses with a layout of 4+kk to 5+kk, offering spacious interiors and terraces on plots of up to 365 m².

About the Domy Letňany project

The project Domy Letňany brings 30 modern terraced houses in three variants of layouts from 4+kk to 5+kk. These spacious houses with a usable area of up to 138 m² and a terrace offer plenty of space for the whole family. The house is set in the pleasant and fast-growing environment of Letňany, which combines the proximity of nature with the convenience of urban life. The location offers complete civic amenities, schools, parks and many opportunities for leisure activities.

Location

The family houses are located in a popular area of Prague Letňany, which is becoming increasingly attractive for living. This neighborhood combines a quiet environment with excellent accessibility to the city centre.

In the vicinity you will find the Letňany Forest Park, various cafes, restaurants and shops. For families with children there are schools, playgrounds and parks. Thanks to the convenient connection with the D8 and D10 highways, it is easy to get to the city centre by car. In addition, the Avia Letňany bus stop is nearby and the metro line C – Letňany is easily accessible by public transport.

Get to know the complete offer of houses in the Domy Letňany project

The advertised houses are only a selection of the available units in the project. We will be happy to negotiate the best offer for the purchase of your dream apartment, book a priority inspection of the project or help you with financing the property.

Our services are completely free of charge. Our reward is the commission paid by the developer and your satisfaction!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 779 998 400
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  4+kk
  14 500 000 Kč
  yes
  yes
  5+kk
  15 900 000 Kč
  yes
  yes
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #