Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Bydlení Sinkulova

Prague 4
#
Price from 4 140 000 KčCalculate monthly payment
Parking ano
Layout 1+kk, 2+kk
Available 2023
#

bus stop
4 min

#

sport
3 min

#

hospital
6 min

#

school
3 min

#

restaurant
1 min

#

shop
4 min

Peaceful living in a historic apartment building

Enter the world of modern living with the Bydlení Sinkulova project, which combines the irresistible charm of Prague Podolí with modern luxury. This magnificent project offers just 21 unique apartments in the heart of the city, waiting for their big transformation. Stay true to your style and create the home of your dreams.

About the Bydlení Sinkulova project

Bydlení Sinkulova offers 21 modern apartments in a five-storey apartment building. With 1+kk a 2+kk layouts, this project is an ideal choice for different types of residents. The residence of a former apartment building creates a spacious and comfortable living space that is prior to renovation, allowing the new owners to apply their own taste and style. With basement cubicles, you have plenty of space to store your belongings.

Location

Bydlení Sinkulova is located in one of the most desirable locations of Prague – Podolí. This dynamic urban district has a charming atmosphere and offers a lots of opportunities for a happy life. You will be surrounded by apartment buildings, family villas and new buildings.

The transport links are excellent, whether you need to go into the city centre or out of Prague. Nearby you will find a popular recreation spot, Žluté lázně, where you can enjoy beautiful moments on the banks of the Vltava River.

Get to know the complete offer of apartments in the Bydlení Sinkulova project

The advertised apartments are only a selection of the available units in the project. We will be happy to negotiate the best offer for the purchase of your dream apartment, book a priority inspection of the project or help you with financing the property.

Our services are completely free of charge. Our reward is the commission paid by the developer and your satisfaction!

Check availability
Contact agent
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Let us find your new home  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  4 140 000 Kč
  no
  yes
  2+kk
  5 936 000 Kč
  no
  yes
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #