# # # #

Krčská zahrada

Prague 4
Cena od 12 910 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2025
#

autobusová zastávka
6 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
8 min

#

restaurace
4 min

#

obchod
8 min

Make your dreams of perfect living come true

Enter the new residential project Krčská zahrada and enjoy intimate living in a gated residence with 30 residential units in Prague 4. Krčská zahrada combines plenty of greenery and privacy with excellent transport accessibility to the city centre. Krčská zahrada is an ideal place for those who want to enjoy an oasis of peace and security in the middle of the city. The project includes an enclosed green garden with a barbecue area, which is ideal for relaxing and meeting with neighbours and friends.

About the Krčská zahrada project

Všechny byty v Krčské zahradě jsou vybaveny v prémiovém standardu, který vyhoví i nejnáročnějším klientům. Chytrá domácnost umožňuje jednoduché ovládání a nastavení domácího pohodlí na dálku. O dokonalý tepelný komfort se pak postará podlahové vytápění. Míst v širším centru Prahy, ve kterých se snoubí dostatek zeleně a soukromí s vynikající dopravní dostupností, je jako šafránu. A přitom všechny krásy a kratochvíle města zůstávají na dosah ruky.

All apartments in Krčská zahrada are equipped to a premium standard that will satisfy even the most demanding clients. The smart home allows easy control and setting of home comforts remotely. Underfloor heating will take care of the perfect thermal comfort. There are plenty of places in the wider centre of Prague that combine plenty of greenery and privacy with excellent transport accessibility. And yet all the beauty and pleasures of the city remain close at hand.

Location

In Krčská Zahrada you will find a safe home and an oasis of peace. When you go out, or to work, you can get there in a matter of minutes thanks to the project’s excellent location between the main highway and the southern link. In the vicinity you will find all the amenities and services you need, whether in the nearby Brumlovka, Budějovická or Arkády Pankrác. You can also take advantage of the metro connection – station Kačerov is a few steps from the house.

Get to know the complete offer of apartments in the Krčská zahrada project

The advertised apartments are only a selection of the available units in the project. We will be happy to negotiate the best offer for the purchase of your dream apartment, book a priority inspection of the project or help you with financing the property.

Our services are completely free of charge. Our reward is the commission paid by the developer and your satisfaction!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  12 910 000 Kč
  yes
  yes
  3+kk
  13 830 000 Kč
  yes
  yes
  4+kk
  18 750 000 Kč
  yes
  yes
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #