Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Krčská zahrada

Praha 4
Cena od 12 910 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2025
#

autobusová zastávka
6 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
8 min

#

restaurace
4 min

#

obchod
8 min

Splňte si sny o dokonalém bydlení

Vstupte do nového rezidenčního projektu Krčská zahrada a užijte si komorní bydlení v uzavřené rezidenci s 30 bytovými jednotkami na Praze 4. V developerském projektu Krčská zahrada se snoubí dostatek zeleně a soukromí s vynikající dopravní dostupností do centra města. Krčská zahrada je ideálním místem pro ty, kteří chtějí užít si oázu klidu a bezpečí uprostřed velkoměsta. Součástí projektu je uzavřená zelená zahrada s grilovištěm, která je ideální pro relaxaci a setkání se sousedy i přáteli.

O projektu Krčská zahrada

Všechny byty v Krčské zahradě jsou vybaveny v prémiovém standardu, který vyhoví i nejnáročnějším klientům. Chytrá domácnost umožňuje jednoduché ovládání a nastavení domácího pohodlí na dálku. O dokonalý tepelný komfort se pak postará podlahové vytápění. Míst v širším centru Prahy, ve kterých se snoubí dostatek zeleně a soukromí s vynikající dopravní dostupností, je jako šafránu. A přitom všechny krásy a kratochvíle města zůstávají na dosah ruky.

Lokalita

V Krčské Zahradě najdete bezpečný domov a oázu klidu, ze které se vám nebude chtít odcházet. A když už ven vyrazíte, do práce nebo za zábavou se díky výtečné poloze projektu mezi magistrálou a jižní spojkou dostanete za pár minut. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost a služby, které potřebujete, ať už na nedaleké Brumlovce, Budějovické nebo v Arkádách Pankrác. Využít také můžete spojení metrem, jehož stanici Kačerov najdete několik kroků od domu.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Krčská zahrada

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  12 910 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  13 830 000 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  18 750 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #