Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Albatros Kbely

Praha 9
Cena od 4 490 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2026
#

autobusová zastávka
6 min

#

sportoviště
4 min

#

nemocnice
11 min

#

škola
1 min

#

restaurace
3 min

#

obchod
3 min

Rodinné bydlení v klidné části Prahy

Pražské Kbely se mění na atraktivní rezidenční lokalitu, kde vyrůstá nová čtvrť Albatros Kbely. V pěti etapách nabídne celkem 11 bytových domů s bydlením o dispozicích 1kk až 4kk. Díky dostupnější ceně představují dobrou investici a zároveň ideální bydlení pro páry a mladé rodiny, pro které je důležitým kritériem kvalita, promyšlené dispozice a zdravý prostor k životu. Početnější rodiny mohou vybírat z nabídky bytů 4+kk, které se nachází v nejvyšších patrech, a disponují navíc prostornou terasou.

Nová etapa projektu – Albatros Kbely 4 právě zpuštěna!

V předposlední etapě projektu je ve dvou bytových domech navrženo 66 nových bytů s převahou dispozic 2+kk a 3+kk. Byty z této etapy budou připraveny k nastěhování na konci roku 2026. Pokud byste rádi bydleli dříve, zbývají poslední volné byty ve třetí etapě, která počítá s dokončením v roce 2025. 

O projektu Albatros Kbely

Úspěšný projekt, který si oblíbily zejména mladé rodiny, aktuálně pokračuje již třetí etapou. Chybět nebude bohaté veřejné prostranství plné hřišť a funkční zeleně, cyklostezka nebo griloviště. Od září 2023 spustí svůj provoz nově vybudovaná mateřská škola Albatros. Rodiče malých dětí tak budou mít vše na dosah, bez obav z rušných silnic.

V souladu s certifikací BREEAM je projekt protkán řadou prvků a technologií modrozelené infrastruktury. Ulice lemují stromy, mezi domy se prolíná parkový trávník s květnatou loukou. Důležitá je nejen kvalita domů, ale i veřejného prostoru – aby bylo kde si hrát, objevovat a relaxovat. Terénní průlehy mezi domy podporují postupné zasakování vody. Pomáhají tak růstu zeleně a vytváří příjemné mikroklima.

Lokalita

Klidná městská část Kbely na severovýchodním okraji Prahy nezapře svůj venkovský původ. Zároveň však čerpá všechny výhody velkoměsta. Rychlé spojení do centra zajistí blízké metro trasy C – Letňany. Jen pár kroků od areálu se rozprostírá lesopark Letňany – ideální místo na procházky, vyjížďky na kole i bruslích. Centrem občanského dění ve Kbelích je dnes Centrální park, kde se koná nespočet akcí v průběhu celého roku. Kromě toho tu najdete dětské i psí hřiště, fitness prvky nebo srub s restaurací. Za vnitřními sporty, do kina i na rodinné nákupy se můžete vypravit do OC Letňany. K pohodovému posezení s přáteli doporučujeme obnovený Kbelský pivovar.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Albatros Kbely

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  4 490 000 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  5 970 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  8 390 000 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  11 140 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #