Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Home Portal. Vše pod jednou střechou.

Rozumíme Vaším snům o bydlení. Provedeme Vás celým procesem nákupu nemovitosti. Naši specialisté naleznou vhodného kupujícího pro Vaši stávající nemovitosti, zajistí financování hypotečním úvěrem s optimálními podmínkami a naleznou novostavbu dle Vašich představ a finančních možností.

Zajímavá čísla o Home Portal

Spolupracujeme se

45

developery v celé ČR

Nabídka nemovitostí za

12

miliard Kč

Měsíčně

2000

vážných zájemců o byt

Nabízíme hypotéky od

11

bankovních institucí

Proč
Home Portal?

Nákup nemovitosti
naši konzultanti sledují aktuální nabídku novostaveb a mají často i neveřejné nabídky. Denně každý z nich pomáhá desítkám zájemců o novostavby.

Prodej nemovitosti
pokud máte pozemek, byt, dům, nebo hotový projekt a chcete jej prodat, jste na správné adrese. Nalezneme pro Vás vhodného zájemce.

Financování
Spolupracujeme s hypotečními specialisty, kteří mají smlouvy s desítkou českých bank a naleznou optimální řešení pro financování Vaší nemovitosti s LTV až 90 %.

Investice
ve vlastním již bydlíte a hledáte, jak úspěšně zhodnotit Vaše úspory. Projdeme s Vámi možnosti koupě tzv. investičního bytu.

Spolupráce s developery
i přes to, že je naším cílem pomáhat kupujícím, musíme mít nadstandardní vztahy s developery. Jen díky tomu můžeme nabízet exkluzivní nemovitosti a projekty po celé ČR.

Jsme tým s letitými zkušenostmi
#
Radek Procházka #
Executive / Co-Founder

se od roku 2008 pohybuje v komerčních a rezidenčních nemovitostech. V průběhu této doby zastupoval jak developerské firmy, tak korporátní klientelu. Radek je dlouhodobě jedním ze silných hráčů na nemovitostním trhu v České republice. Jeho vášní jsou inovace a díky jeho dobré znalosti globálních trendů byl schopen zrodit koncepční model fungování Home Portal ve vzoru změn v digitalizaci nemovitostního trhu.

#
Pavel Frič #
Executive / Co-Founder

spoluzakladatel společnosti Portal Jungle. V posledních deseti letech založil řadu úspěšných firem, které patří mezi lídry daného trhu. Pavlovou silnou stránkou je aplikování nejnovějších technologií na prodej služeb a produktů v silně konkurenčních prostředích. V dynamickém prostředí společnosti Home Portal, která přináší inovativní prvky do oblasti real estate, se tedy cítí jako ryba ve vodě.