Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Kariéra u nás.
Jsme rychle rostoucí firma orientující
se na novostavby.

Hledáme do týmu kolegy do oddělení:
Marketing, Business Development a Sales

Přidej se k nám
Jsme Home Portal.

Digitální firma založená na myšlence excelentní služby pro kupující. Orientujeme se hlavně na novostavby, ve kterých máme za cíl být lídrem na českém trhu. Aktuálně rosteme dvouciferným tempem a nabíráme nové schopné kolegy. Home Portal založili Radek Procházka a Pavel Frič, v úzkém kontaktu budeš i s Janem Vitverou či Janem Sůrou a dalšími fajn kolegy.

Více o nás

Koho
hledáme

Přidej se k nám

Marketing
Hledáme schopné lidi do online marketingu. Jsi generalist, který reklamě přemýšlí komplexně? Oceníme i specialisty na různé formy online marketingu.

Sales
Denně dostaneš desítky leadů. Používáme PipeDrive a většinu úkonů v něm automatizujeme, takže se můžeš věnovat tomu, v čem jsi machr, a to je obchod a pomáhat kupujícím nemovitostí.

Business Development
Budeš domlouvat exkluzivní spolupráce s developery a hledat zajímavé příležitosti pro obchod.

Nejlepší adresa

Sídlíme budově Diamant na nejlepší adrese v samotném centru Prahy 1. Ze stanice metra Můstek jsi v kanceláři do 3 minut. V suterénu máme velkou garáž pro cyklisty.

Přidej se k nám
Čísla
10

firemních akcí do roka

80%

aktuální růst

3

hlavní týmy

Zajímáš se o práci v našem týmu?
Rádi Tě uvidíme v našich kancelářích na Václavském náměstí!

    Odesláním vyplněného kontaktního formuláře udílím společnosti Portal Jungle, s.r.o., IČO: 076 13 750, souhlas za účelem mého budoucího kontaktování ohledně případných kariérních příležitostí u této společnosti a/nebo v dalších společnostech ve stejné skupině. Rozumím, že za výše uvedenými účely mohu být kontaktován/a telefonicky či elektronickou poštou a potvrzuji, že potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat (e-mailem zaslaným na info@homeportal.cz).