Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Angelo Roma

Praha 2
#
Cena od 4 290 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ne
Dispozice 1+kk, 2+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
3 min

#

sportoviště
7 min

#

nemocnice
5 min

#

škola
8 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
3 min

Prémiové bydlení

Rezidence Angelo Roma je prestižním projektem nabízejícím luxusní bydlení v historické rezidenci na jedné z nejprestižnějších adres v centru Prahy. Procházející pečlivou rekonstrukcí, budova propojuje původní historické prvky s moderními materiály, vytvářející tak unikátní bydlení pro náročné klienty. Nachází se v atraktivní lokalitě Vinohrady, která poskytuje vyváženou kombinaci klidu a komfortu s vynikající občanskou vybaveností a dostupností.

O projektu Angelo Roma

Rezidence Angelo Roma je luxusní historickou rezidencí, která se nachází na prestižní adrese v centru Prahy. Tato noblesní neorenesanční budova ze začátku 19. století prochází pečlivou rekonstrukcí, která klade důraz na zachování původních historických prvků. S propojením původních detailů s moderními materiály vytváří jedinečné a nadstandardní byty, které jsou vhodné pro nejnáročnější klientelu.

Lokalita

Rezidence Angelo Roma se nachází na ulici Římská, která je součástí oblíbené části Prahy – Vinohrady. Tato lokalita je vyhledávaná pro svou vyváženou atmosféru moderní evropské metropole a klidné prostředí. V okolí rezidence je dostatek občanské vybavenosti, včetně restaurací, barů, obchodů, bankovních domů, kin, lékařů a dalších služeb. Nedaleké Riegrovy sady nabízejí prostor pro odpočinek a relaxaci. Místo je skvěle dostupné a v blízkosti se nachází Václavské náměstí a další významná místa v Praze. Celkově je lokalita Vinohrady jednou z nejvyhledávanějších adres v Praze, a to díky širokému výběru volnočasových aktivit, zeleným plochám a impozantním budovám, které dávají místu unikátní atmosféru.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Angelo Roma

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  4 290 000 Kč
  ne
  ne
  2+kk
  10 721 700 Kč
  ne
  ne
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #