# # # #

BackYard Dejvice

Praha 6
Cena od 6 310 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ne
Dispozice 1+kk, 2+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
3 min

#

sportoviště
4 min

#

nemocnice
7 min

#

škola
10 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
2 min

Svět pohody v srdci pulsující Prahy

BackYard Dejvice představuje svět pohody v srdci pulzující Prahy. Tento moderní bytový projekt vytváří prostor pro relaxaci, posezení s přáteli i osobní meditaci. Zelení prosycený dvorek nabízí grilovací zónu, místa pro piknik a pohodlná posezení. Nachází se v klidné lokalitě Dejvic, poblíž přírodních parků a prestižních univerzit, přinášející mnoho architektonických pokladů i moderního života města.

O projektu BackYard Dejvice

BackYard Dejvice je moderním bytovým projektem, který vytváří unikátní prostředí pohody uprostřed rušné Prahy. Obklopen zelení a příjemnou atmosférou, nabízí tento projekt svým obyvatelům prostor pro odpočinek, relaxaci i společenské aktivity. Dvůr s grilovací zónou, piknikovými místy a pohodlnými posezeními přináší vynikající místo pro setkání s přáteli či osobní meditaci.

BackYard Dejvice disponuje 40 exkluzivními bytovými jednotkami o rozměrech od 13,9 m² do 52 m² a dispozicemi 1+kk až 2+kk. Puristická architektura projektu je dokonale sladěná s náladou zeleného vnitrobloku, který zvyšuje komfort pro obyvatele. Výhledy z nových oken nabízejí příjemný výhled na prostorný dvůr. Projekt zahrnuje novou okenní výplň, opravené schodiště a chodby, stejně jako prosklený venkovní výtah, který poutá pozornost svým efektním propojením pětipodlažního domu.

Všechny jednotky jsou standardně nabízeny ve verzi White Wall, čili jako prázdné plátno, do kterého si noví majitelé mohou vytvořit svůj vysněný interiér. Sami si mohou zvolit podlahy, obklady, kuchyňskou linku, sanitu a osvětlení, aby vytvořili perfektně vyladěný byt přesně podle svých představ.

Lokalita

BackYard Dejvice se nachází v klidné čtvrti Prahy Dejvic, která má bohatou historii a v současné době je vyhledávanou lokalitou. Dejvice nabízejí luxusní vilové oblasti, blízkost prestižních univerzit a vysokoškolského kampusu, který každodenně nabízí širokou škálu akcí pro veřejnost. V okolí projektu se nachází kavárny, restaurace, kluby, kulturní a sportovně-relaxační zařízení, dále parky jako Stromovka a Divoká Šárka, a také moderní Národní technická knihovna.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu BackYard Dejvice

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  6 310 000 Kč
  ne
  ne
  2+kk
  7 560 000 Kč
  ne
  ne
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #