# # # #

Bydlení Hanusova

Praha 4
#
Cena od 3 910 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
6 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
8 min

#

škola
5 min

#

restaurace
7 min

#

obchod
7 min

Unikátní bytový projekt s příjemnou zahradou v Michli

Vítáme vás v novém bytovém projektu Bydlení Hanusova, který přináší 18 jedinečných jednotek 1+kk a 2+kk. Zvolte si byt dle svých preferencí – buď v nejvyšším patře s terasou, v suterénu s předzahrádkou nebo někde mezi tím. Lokalita Bydlení Hanusova je ideálním místem pro singles i mladé páry, kteří hledají skvělé bydlení v srdci Prahy Michle. Vynikající dopravní dostupnost vás snadno spojí s centrem města i okolními oblastmi.

O projektu Bydlení Hanusova

Každá jednotka je před rekonstrukcí, což vám poskytuje neomezenou možnost vytvořit bydlení podle vlastního stylu nebo investovat do ideálního bytu. Společná zahrada nabízí všem obyvatelům pětipodlažního domu relaxaci na čerstvém vzduchu, společné setkání s přáteli, gurmánské zážitky nebo zahradničení. Navíc každý byt bude mít svou vlastní sklepní kóji, aby uspokojil i ty nejnáročnější potřeby.

Lokalita

Lokalita Bydlení Hanusova je skvěle vybavena občanskou vybaveností a infrastrukturou. Perfektní dopravní spojení umožňuje snadný přístup do centra města i ven z Prahy. Stanice metra Budějovická a Pankrác jsou dostupné pěšky za deset minut. V sousedství domu se nachází Michelská vodárna, slavná kulturní a technická památka, jejímž autorem je architekt Jan Kotěra.

Obchodní centra DBK a Arkády Pankrác spolu s kulisami příjemných restaurací a kaváren nabízejí nejen nákupní zážitky, ale i vyžití pro volný čas. Pro sportovní nadšence je k dispozici blízké koupaliště Podolí a legendární Žluté lázně s bohatým gastro zázemím na břehu Vltavy.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Bydlení Hanusova

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  3 910 000 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  4 992 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #