Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Bydlení U Pekáren

Praha 10
Cena od 4 779 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+1, 2+1, 3+1
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
7 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
6 min

Investiční byty v populární lokalitě

Nový projekt Bydlení U Pekáren nabízí příjemné a dostupné bydlení v těsné blízkosti hostivařské přehrady v Praze Hostivař. Tento projekt je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi a zahrnuje celkem 17 bytů, které jsou připraveny k okamžitému předání. Kromě toho projekt nabízí společnou zahradu, sklepní kóje a parkovací stání u vybraných jednotek. To vše z bytů dělá skvělou investiční příležitost.

O projektu Bydlení U Pekáren

Bydlení U Pekáren je rezidenční projekt pro ty, kteří chtějí spojit výhody města s blízkostí přírody. Projekt zahrnuje 17 bytů s veškerou občanskou vybaveností a nabízí spoustu možností pro volný čas. Jednotky jsou připraveny k okamžitému předání a náleží k ním i nově vytvořené sklepní kóje. Parkovací stání jsou zahrnuta v ceně u vybraných jednotek.

Lokalita

Tato lokalita v Hostivaři je ideálním místem pro spokojený život. Máte zde veškerou důležitou infrastrukturu v dosahu – poštu, restaurace, nákupní možnosti, školy a zastávky MHD. Vlaková stanice Praha – Hostivař je jen kousek od domu, a na zastávku tramvaje nebo autobusu se dostanete pěšky za 5 minut.

Kromě městského života i užijete i blízkost přírody. Hostivařská přehrada je skvělým místem pro procházky a sportovní aktivity. V okolí najdete také několik obchodních center, jako jsou VIVO Hostivař, Fashion Outlet Arena a Europark.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Bydlení U Pekáren

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+1
  4 779 000 Kč
  ne
  ne
  2+1
  6 370 000 Kč
  ne
  ano
  3+1
  7 472 000 Kč
  ne
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #