Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Bytový dům Truhlářská

Plzeň
Cena od 3 529 500 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
5 min

#

škola
6 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
8 min

Pohodlné bydlení v centru Plzně

Projekt Bytový dům Truhlářská přináší moderní bydlení v centru Plzně, s výhledem na řeku Mží a možností relaxace na střešní zelené zahradě s bazénem. Tento inovativní bytový dům splňuje vysoké standardy života s účinnou klimatizací a kvalitním vybavením.

O projektu Bytový dům Truhlářská

Bytový dům Truhlářská je harmonicky navržený v souladu s Územní studií lokality Rychtářka. Jeho tvar následuje řeku Mži, což umožňuje vytvoření pohledové nábřežní linie. V nabídce je celkem 59 bytů s různými dispozicemi a výhledy. Každý byt je standardně vybaven efektivní klimatizací, což je zejména v létě velmi přínosné.

Bytový dům Truhlářská nabízí nejen výhled na řeku Mží, ale také na Katedrálu svatého Bartoloměje. Pro byty ve 6. nadzemním podlaží je k dispozici exkluzivní střešní zahrada s bazénem, která slouží pouze těmto bytům. To znamená, že si budete moci užívat relaxace a koupání v bazénu s nádherným výhledem.

Lokalita

Okolí tohoto bytového domu nabízí klidnou atmosféru s možností vycházek podél řeky Mže a návštěvy místních zelených ploch, například Štruncových sadů. Sportovně založení jedinci ocení možnosti cvičení a sportování v těchto lokalitách. Projekt se nachází poblíž stadionu mistrovského fotbalového týmu Viktorie Plzeň a tenisových kurtů nejstaršího českého tenisového klubu I. ČLTK.

Navíc je výhodná dostupnost do centra města, které je vzdáleno pouze 4 minuty chůze. V okolí naleznete restaurace, obchody a historické památky.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Bytový dům Truhlářská

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Adam Holub
+420 725 392 439
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  3 529 500 Kč
  ano
  lze dokoupit
  2+kk
  3 952 000 Kč
  ano
  lze dokoupit
  3+kk
  6 877 000 Kč
  ano
  lze dokoupit
  4+kk
  7 792 500 Kč
  ano
  lze dokoupit
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #