Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Byty Laudova

Praha 6
#
Cena od 6 990 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
3 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
4 min

#

restaurace
3 min

#

obchod
8 min

Bydlení v oblíbené pražské čtvrti 

Představujeme Vám moderní a prostorné byty v novém projektu Byty Laudova v srdci oblíbené pražské čtvrti Řepy. Tato lokalita nabízí ideální spojení klidného života v těsném sousedství přírody s výbornou dostupností veškeré občanské vybavenosti a centra města. Projekt Byty Laudova je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlné a moderní bydlení s veškerým komfortem a potřebnými službami na dosah.

O projektu Byty Laudova

Byty Laudova se nachází na okraji oblíbeného sídliště Řepy a přechází do klidné vilové čtvrti. Dům je navržen tak, aby maximálně využil denního světla a zajistil pohodlné bydlení s volným výhledem do okolní přírody. Projekt nabízí celkem 70 moderních bytů s dispozicemi od 1+kk až po 2+kk. Každý byt je vybaven balkonem nebo terasou, které přinášejí možnost relaxace a odpočinku přímo ve vašem bydlení.

Stěžejním prvkem projektu je skvěle promyšlený koncept funkčního bydlení. Domy jsou vybaveny moderními technologiemi, které přispívají ke komfortu a úsporám. Všechny jednotky jsou navrženy s důrazem na maximální využití prostoru a nabízejí možnost individuálního nastavení interiéru dle vašich představ.

Lokalita

Projekt Byty Laudova se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 6 – Řepy. Tato čtvrť je stále více vyhledávána pro své klidné prostředí a přítomnost přírodních parků. V blízkosti domu se nachází lesopark Řepy, kde můžete sportovat, odpočívat nebo si užívat procházky v zeleném prostředí. V okolí najdete veškerou potřebnou občanskou vybavenost, včetně škol, školek, obchodů, restaurací a dalších služeb.

Díky výborné dopravní dostupnosti MHD a blízkosti stanice metra linky A „Motol“ máte snadný přístup do centra Prahy i okolních částí města. Navíc, autem se snadno napojíte na pražský okruh a hlavní komunikace.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Byty Laudova

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  6 990 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  9 589 999 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  12 750 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #