Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Byty Nová Role

Nová Role
Cena od 3 310 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
9 min

#

sportoviště
8 min

#

nemocnice
8 min

#

škola
4 min

#

restaurace
8 min

#

obchod
2 min

Bydlete v klidném městě v podhůří Krušných hor

Projekt Byty Nová Role přináší výjimečné šestipodlažní obytné domy s rozdělením na samostatné části pro vyšší soukromí. Tyto moderní byty jsou situovány ve městě Nová Role v krásném podhůří Krušných hor s dostupností do Karlových Varů. Nabídka zahrnuje širokou škálu bytových jednotek s balkony, lodžiemi a terasami, vhodných pro různé životní styly.

O projektu Byty Nová Role

Projekt Byty Nová Role přináší nadstandardní stylové bydlení ve dvou samostatných šestipodlažních domech. Každý dům je rozdělen na dvě části pro zvýšení soukromí obyvatel. Nabízí celkem 22 bytových jednotek v 2. až 6. nadzemním podlaží. Projekt je zárukou komfortního bydlení s vynikající občanskou vybaveností v obci Nová Role, se strategickou dostupností do Karlových Varů.

Projekt nabízí bohatou paletu bytových jednotek různých dispozic, včetně 1+kk až 4+1. Každý byt má balkon, lodžii nebo prostornou terasu. Výhodná orientace bytů zaručuje sluneční světlo během celého dne. Důraz je kladen na kvalitní materiály a nízkou údržbu.

Lokalita

Nová Role je malebná obec v podhůří Krušných hor s dobrou občanskou vybaveností. Má strategickou dostupnost do Karlových Varů, které jsou pouhých 10 minut jízdy autem. Tato lokalita je ideální pro milovníky přírody, hor a klidného bydlení.

Projekt Byty Nová Role se nachází v tiché části obce, v blízkosti škol, obchodů, sportovišť a přírodního koupaliště. Nová Role nabízí různé kulturní akce, včetně hudebního festivalu Rock iN Roll. Krušné hory jsou skvělým místem pro turistiku, lyžování a rekreační aktivity.

Nová Role má dobré dopravní spojení silnicemi i železnicí. Silnice II/209 prochází obcí a zajišťuje spojení s okolím. Autobusové a železniční linky zajišťují spojení s Karlovými Vary a dalšími městy v regionu.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Byty Nová Role

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  3 410 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  3 310 000 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  6 440 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #