Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Carolina Corner

Praha 8
#
Cena od na dotaz
Parkování ne
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
4 min

#

nemocnice
7 min

#

škola
3 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
2 min

Prémiové bydlení v srdci Karlína

Luxusní rezidence Carolina Corner, situovaná na rohu ulic Sokolovská a Vítkova v pražském Karlíně, přináší exkluzivní bydlení a komerční prostory. Po kompletní rekonstrukci budou nabídnuty moderní a luxusní byty s využitím nejmodernějších materiálů a technologií. Poloha projektu nedaleko mezinárodní autobusové stanice Florenc poskytuje skvělou dostupnost a nabízí klidné a zároveň dobře vybavené prostředí pro život.

O projektu Carolina Corner

Rezidence Carolina Corner v Karlíně představuje jedinečný projekt nabízející luxusní bydlení s využitím nejnovějších technologií. Rekonstruované byty a komerční prostory v této rezidenci jsou navrženy s důrazem na kvalitu, pohodlí a moderní standardy.

Rezidence disponuje moderními technologiemi a vybavením. Byty jsou vybaveny podlahovým vytápěním, optickým internetem, filtračním systémem vody, vzduchotechnikou a klimatizací. K dispozici jsou také moderní výtahy, kamerový systém, požární hlásiče, kouřová čidla, pohybová čidla a magnetické zámky. Okna bytů jsou dvojitě odhlučněná a splňují nejvyšší standardy na trhu.

Lokalita

Projekt se nachází v pražském Karlíně, který se stal atraktivní čtvrtí nabízející širokou škálu služeb a možností. Karlín disponuje bohatou občanskou vybaveností včetně obchodů, kaváren, restaurací, kulturních center a sportovních zařízení. Centrem Karlína je Karlínské náměstí s krásným parkem a kostelem sv. Cyrila a Metoděje. Tato lokalita je ideální pro aktivní životní styl díky cyklostezkám podél Vltavy a blízkosti parků.

Projekt je také výhodně umístěn mezi stanicemi metra Křižíkova a Florenc, což zajišťuje snadnou dopravní dostupnost. Rezidence se nachází v klidné lokalitě Karlína, která nabízí pohodlný kompromis mezi plnou nabídkou služeb a klidným prostředím pro bydlení.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Carolina Corner

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  7 366 000 Kč
  ano
  ne
  2+kk
  7 288 600 Kč
  ano
  ne
  3+kk
  na dotaz
  ano
  ne
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #