# # # #

Citadela 16

Praha 4
Cena od na dotaz
Parkování ano
Dispozice dům
Dokončení 2022
#

autobusová zastávka
6 min

#

sportoviště
10 min

#

nemocnice
5 min

#

škola
4 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
8 min

Nadstandardní bydlení pro rodiny, které touží po kvalitním životě

Projekt Citadela 16 přináší moderní bydlení budoucnosti ve formě šestnácti velkoryse navržených městských vil v klidné lokalitě Prahy 4 – Libuš. Tyto luxusní rodinné domy nabízejí prostornost, variabilní využití a kvalitní materiály. S dispozicemi rozkládajícími se na třech podlažích a slunečnými terasami na střechách poskytuje Citadela 16 pohodlný životní prostor pro celou rodinu. Projekt je situován v těsné blízkosti plánované stanice metra D Libuš, což zajišťuje skvělou dopravní dostupnost.

O projektu Citadela 16

Citadela 16 je projekt, který spojuje moderní bydlení s bohatou lokalitní historií. Šestnáct městských vil nabízí nadstandardní prostorné interiéry se dvěma základními typy domů – s užitnou plochou přes 300 metrů čtverečních nebo druhým, ještě větším, s výměrou přesahující 400 metrů čtverečních. Prostřednictvím inovativního dispozičního řešení lze využít nižšího přízemí pro různé aktivity, jako je wellness studio s bazénem, posilovna nebo herní místnost.

Luxusní interiéry se ladí s nadčasovými materiály, včetně klasického travertinu na fasádách a kontrastu dřevěných podlah a bílých stěn uvnitř domů. Velkoryse řešené terasy na střechách nabízejí krásné výhledy a prostor pro rodinné aktivity.

Architektonický návrh projektu Citadela 16 kombinuje moderní prvky s ohledem na historii a okolní prostředí. Vily jsou jasně formovány a rytmicky členěny, přičemž formálně zdůrazňují svou kvalitu a trvanlivost. Architektura reflektuje potřeby současného městského života, poskytuje prostor pro setkávání a komunitní interakci, zatímco soukromí rodin je zachováno.

Lokalita

Projekt Citadela 16 je situován v klidné části Libuše, Prahy 4. Jeho výhodou je blízkost budoucí stanice metra D Libuš a plánované tramvajové zastávky. Díky novým dopravním spojům a infrastruktuře se Libuš mění v atraktivní a živou městskou část s veškerými službami a občanskou vybaveností. Navíc vzniká nové městské centrum a park v těsném sousedství, které zvýší kvalitu života pro obyvatele.

Seznamte se s kompletní nabídkou domů v projektu Citadela 16

Inzerované domy jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  dům
  na dotaz
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #