Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Dělnická

Praha 7
#
Cena od 9 990 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ne
Dispozice 3+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
6 min

#

nemocnice
11 min

#

škola
7 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
5 min

Moderní byty v dynamickém centru Holešovic

Developerský projekt Dělnická nabízí nové bydlení v rezidenčním komplexu v pražských Holešovicích. Tato lokalita se za posledních 20 let proměnila z industriální čtvrti na moderní a kulturní centrum Prahy. Holešovice nyní nabízejí bohatou občanskou vybavenost a skvělou dopravní dostupnost.

O projektu Dělnická

Rezidenční komplex byty Dělnická bude ekologicky a energeticky šetrnou stavbou, což je standardem pro projekty developerské společnosti. V přízemí budovy budou také obchodní a nebytové prostory.

Občanská vybavenost v okolí je velmi bohatá, včetně stylových restaurací, kaváren, supermarketů, lékáren, škol a školek. V blízkosti se nachází Pražská tržnice, kulturní památka v secesním slohu, a holešovické Výstaviště, kde se konají různé kulturní akce a poutě.

Lokalita

Holešovice jsou spojeny s centrem Prahy prostřednictvím tramvajových linek a stanic metra C Nádraží Holešovice a Vltavská. Tato lokalita nabízí klidné bydlení mimo rušné centrum, ale přesto je velmi snadno dostupná.

Pro volnočasové aktivity jsou k dispozici galerie současného umění DOX, divadlo La Fabrika, hudební klub SaSaZu a několik parků jako Stromovka, Letenské sady a holešovické Výstaviště. Břehy Vltavy jsou ideálním místem pro procházky, cyklistiku a relaxaci. Celkově tedy nabízí lokalita bytů z projektu Dělnická pestré a zajímavé prostředí pro moderní bydlení v samém srdci Prahy.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Dělnická

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  3+kk
  9 990 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #