Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Factory House

Praha 7
Cena od na dotaz
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk
Dokončení 2022
#

autobusová zastávka
1 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
7 min

#

škola
5 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
2 min

Rezidenční bydlení s industriálním nádechem

Projekt Factory House v lokalitě Holešovice nabízí jedinečné bydlení v historické rezidenci, která kdysi sloužila jako továrna na filmy. Novostavba v industriálním stylu s moderními interiéry poskytuje byty různých velikostí s nadstandardním vybavením. Mimořádným prvkem je také společná terasa na střeše s dechberoucími výhledy na staré Holešovice a Vltavu.

O projektu Factory House

Factory House je prestižním projektem, který se nachází v historické rezidenci na adrese U Průhonu 34a v Holešovicích. Původní továrna na filmy byla pečlivě zrekonstruována a proměněna v moderní novostavbu s důrazem na industriální styl. Interiéry bytů jsou prostorné a vybaveny nadstandardními prvky, jako jsou balkony, terasy a podzemní garáž pro 20 aut. Dům o sedmi patrech nabízí dechberoucí výhledy na okolní krajinu a Vltavu. Skvělou přidanou hodnotou je také prostorná společná terasa na střeše, která nabízí mnoho možností využití.

Lokalita

Factory House se nachází v atraktivní lokalitě Holešovice v Praze 7. Tato část města je známá svou rozmanitou atmosférou a vyváženým spojením historických památek s moderním životním stylem. V okolí rezidence najdete širokou škálu občanské vybavenosti, včetně obchodů, restaurací, lékařů a dalších služeb. Nedaleko se nachází také historický areál bývalého Holešovického pivovaru s pestrou nabídkou obchodů a služeb. Přímo v sousedství je městský úřad Prahy 7, což usnadňuje administrativní záležitosti. Pro milovníky přírody je ideální možností procházka podél Vltavy a návštěva přístavu Holešovice. Celkově je toto místo perfektní pro aktivní životní styl a nabízí mnoho zábavy a zážitků v bezprostřední blízkosti nového domova.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Factory House

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  4 902 000 Kč
  ano
  lze dokoupit
  2+kk
  na dotaz
  ano
  lze dokoupit
  3+kk
  na dotaz
  ano
  lze dokoupit
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #