# # # #

Gotthard Yard

Praha 6
Cena od na dotaz
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk
Dokončení 2022
#

autobusová zastávka
4 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
5 min

#

škola
1 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
3 min

Prémiové bydlení v centru Dejvic

Gotthard Yard je výjimečný rezidenční projekt nabízející moderní bydlení v atraktivní části Bubenče, která se nachází v samém srdci Prahy 6. Tento projekt přináší kompletně zrekonstruovaný bytový dům s krásnou zahradou a wellness zónou vybavenou saunou a vířivkou, kde si můžete pohodlně odpočinout a relaxovat. Gotthard Yard se zaměřuje na kombinaci moderních prvků interiéru s klasickými designovými prvky.

O projektu Gotthard Yard

V rámci projektu vznikne celkem 25 jednotek různých velikostí, od zahradních apartmánů 2+kk s terasou až po prostorné mezonetové řadové domy 4+kk s terasou a rozlohou přes 130 m2. Dům bude mít renovovanou fasádu a bude vybaven výtahem pro pohodlný přístup do všech pater.

Projekt Gotthard Yard má vysoký standard a nabízí nadstandardní občanskou vybavenost. Na společné zahradě budou mít obyvatelé k dispozici vířivku, saunu a kompostárnu, což přispěje k udržitelnému životnímu stylu.

Lokalita

Ulice Čs. Armády, kde se projekt nachází, je klidnou lokalitou v Praze 6 s kompletní občanskou vybaveností. Okolí nabízí různé obchody, kavárny, restaurace, galerie, divadla, mateřské a základní školy včetně kampusu ČVUT. Letenské sady a další zelené plochy, jako je Stromovka nebo Královská obora, jsou ideální pro relaxaci a odpočinek. Pro milovníky přírody je k dispozici také Šárecké údolí.

Dopravní dostupnost je velmi dobrá, navzdory klidné lokalitě je centrum Prahy vzdáleno pouhých 10 minut. V blízkosti jsou dvě stanice metra a tramvajová zastávka Vítězné náměstí.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Gotthard Yard

Inzerované byty jsou pouze výběrem z dostupných jednotek v projektu. Rádi s vámi vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vašeho vysněného bytu, objednáme vás na přednostní prohlídku projektu nebo vám pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou zcela zdarma. Naší odměnou je provize vyplacená developerem a vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  na dotaz
  ano
  ne
  3+kk
  na dotaz
  ano
  ne
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #