# # # #

Gotthard Yard

Praha 6
Cena od na dotaz
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk
Dokončení 2022
#

autobusová zastávka
4 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
5 min

#

škola
1 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
3 min

Prémiové bydlení v srdci Dejvic

Gotthard Yard je výjimečným rezidenčním projektem nabízejícím moderní bydlení v atraktivní části Bubenče, která se nachází v samotném srdci Prahy 6. Tento projekt přináší kompletně zrekonstruovaný činžovní dům s krásnou zahradou a wellness zónou vybavenou saunou a vířivkou, kde si můžete pohodlně odpočinout a relaxovat. Gotthard Yard se zaměřuje na kombinaci moderních interiérových prvků s prvky klasického designu.

O projektu Gotthard Yard

V rámci projektu vznikne celkem 25 jednotek o různých velikostech, od 2+kk garden apartmánů s terasou po prostorné mezonetové townhousy 4+kk s terasou a rozlohou přes 130 m2. Dům bude mít zrekonstruovanou fasádu a bude vybaven výtahem pro pohodlný přístup do všech podlaží.

Projekt Gotthard Yard se vyznačuje špičkovým standardem a nabízí nadstandardní vybavení. Na společné zahradě budou rezidentům k dispozici vířivka, sauna a kompost, který přispěje k udržitelnému životnímu stylu.

Lokalita

Ulice Čs. Armády, kde se projekt nachází, je klidnou lokalitou v Praze 6, s kompletní občanskou vybaveností. Okolí nabízí různé obchody, kavárny, restaurace, galerie, divadla, mateřské a základní školy, včetně kampusu ČVUT. Pro relaxaci a rekreaci jsou ideální Letenské sady a další zelené plochy, jako Stromovka nebo Královská obora. Pro milovníky přírody je také k dispozici Šárecké údolí.

Dopravní dostupnost je velmi dobrá, i přes klidnou lokalitu je centrum Prahy vzdálené pouhých 10 minut. V blízkosti se nachází dvě stanice metra a zastávka tramvaje Vítězné náměstí.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Gotthard Yard

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  na dotaz
  ano
  ne
  3+kk
  na dotaz
  ano
  ne
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #