Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Green Mladá Boleslav

Mladá Boleslav
Cena od 3 731 628 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
10 min

#

sportoviště
1 min

#

nemocnice
15 min

#

škola
8 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
10 min

Zelené byty s výhledem na golfové hřiště

Projekt Green Mladá Boleslav přináší výjimečné bydlení v klidné části Mladé Boleslavi, které spojuje moderní komfort s bohatým zázemím. S exkluzivními prvky jako vlastní zahrada, golfový simulátor, nabíječky na elektromobily a mnoho dalšího, nabízí tento projekt prostorné byty pro pohodlné bydlení ve spojení s přírodou a dostupností města.

O projektu Green Mladá Boleslav

Green Mladá Boleslav se nachází v klidné části Mladé Boleslavi, jen 5 minut autem od centra města. Tento projekt nabízí 106 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk, rozložených v 6 podlažích. Každý byt disponuje vlastní privátní zahradou s jezírky a místem pro grilování, a navíc lodžií, terasou nebo předzahrádkou. Výbava bytů zahrnuje podlahové topení, rekuperaci vzduchu a nabíječky na elektromobily. Projekt zahrnuje i komerční prostory a kavárnu v přízemí.

Lokalita

Mladá Boleslav je historickým městem s bohatým kulturním a společenským životem. Projekt Green Mladá Boleslav je situován nedaleko řeky Jizery a nabízí výhody zeleného prostředí spojené s moderním bydlením. V těsné blízkosti projektu se nachází 18jamkové golfové hřiště resortu Sand Martin´s Hotel. Město samotné nabízí mnoho zajímavých míst a aktivit pro volný čas, včetně historických památek a kulturních zařízení.

Green Mladá Boleslav je ideálním místem pro milovníky historie i přírody. V okolí můžete navštívit zříceninu hradu Michalovice, Škoda Muzeum s historií automobilky nebo krásný hrad Bezděz. Příznivci přírody si zase mohou užít výlety do Českého ráje, který je nedaleko.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Green Mladá Boleslav

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  3 731 628 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  5 302 912 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  7 905 128 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  14 256 268 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #