# # # #

Green Resort Slapy

Slapy
Cena od 9 790 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 3+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
15 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
20 min

#

škola
12 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
5 min

Luxusní apartmány přímo na Slapech

Green Resort Slapy je výjimečný rekreační projekt, který spojuje luxusní bydlení s jedinečnou krásou přírody. Apartmány a chaty zde nejsou jen o prostorách, ve kterých žijete, ale o životním stylu spojeném s vodou, zelení a pohodlím.

O Green Resort Slapy

Green Resort Slapy se svým architektonickým řešením snaží propojit interiér s exteriérem. Zcela prosklené fasády, které jsou pro chaty a apartmány charakteristické, umožňují okolní přírodní krajině zasahovat do vašeho obytného prostoru. To vytváří jedinečný pocit spojení s okolím a umožňuje vám vychutnat si nádherný výhled, i když jste uvnitř. Vysoce kvalitní materiály a moderní design podtrhují exkluzivitu celého projektu.

Pro ty, kteří hledají luxusní bydlení bez starostí, jsou připraveny byty s dispozicemi 2+kk a 3+kk. Tyto jednotky nabízejí nejen prostorné interiéry, ale také balkony a terasy, kde si můžete užívat čerstvého vzduchu a okouzlujících výhledů na okolní krajinu.

Rekreační chaty zasazené do prostředí původní rekreační oblasti respektují klasickou typologii a zároveň přinášejí moderní a vkusný minimalistický design. Každá chata má svůj vlastní pozemek, což vytváří soukromí a možnost odpočinku na terase nebo ve venkovním prostoru.

Lokalita

Projekt se nachází v oblasti Oboz v blízkosti vodní nádrže Slapy. Tato oblast je známá svou krásnou přírodou, plážemi a vodními aktivitami. Díky své dostupnosti z Prahy (58 km) a blízkosti dalších měst, jako je Dobříš (23 km) a Příbram (37 km), je Green Resort Slapy ideálním místem pro odpočinek a rekreaci.

Seznamte se s kompletní nabídkou apartmánů v projektu Green Resort Slapy

Inzerované apartmány jsou pouze výběrem z dostupných jednotek v projektu. Rádi s vámi vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vašeho vysněného apartmánu, objednáme vás na přednostní prohlídku projektu nebo vám pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou zcela zdarma. Naší odměnou je provize vyplacená developerem a vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  3+kk
  9 790 000 Kč
  yes
  yes
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #