# # # #

Green Resort Slapy

Slapy
Cena od 9 790 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 3+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
15 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
20 min

#

škola
12 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
5 min

Luxusní apartmány přímo na Slapech

Green Resort Slapy je výjimečným rekreačním projektem, který propojuje luxusní bydlení s neopakovatelnou krásou přírody. Zdejší apartmány a chaty nejsou jen o prostorech, ve kterých žijete, ale o životním stylu spojeném s vodou, zelení a pohodlím.

O projektu Green Resort Slapy

Svým architektonickým provedením si Green Resort Slapy klade za cíl propojit interiér s exteriérem. Zcela prosklené fasády, které jsou charakteristické pro chaty i apartmány, umožňují, aby okolní přírodní krajina zasahovala do vašeho bydlení. To vytváří jedinečný pocit spojení s okolím a umožňuje vám si užívat nádherný výhled, a to i když jste uvnitř. Kvalitní materiály a moderní design podtrhují exkluzivitu celého projektu.

Pro ty, kdo hledají luxusní bydlení bez starostí, jsou zde k dispozici apartmány s dispozicemi 2+kk a 3+kk. Tyto jednotky nabízejí nejen prostorné interiéry, ale také balkony a terasy, kde si můžete vychutnávat čerstvý vzduch a okouzlující výhledy na okolní krajinu.

Rekreační chaty, zasazené do prostředí původního rekreačního areálu, respektují klasickou typologii a zároveň přinášejí moderní a vkusné minimalistické provedení. Každá chata disponuje vlastním pozemkem, který vytváří soukromí a možnost relaxace na terase nebo ve venkovním prostoru.

Lokalita

Projekt je situován v lokalitě Oboz u vodní nádrže Slapy. Tato oblast je známá svou krásnou přírodou, plážemi a vodními aktivitami. Díky své dostupnosti z Prahy (58 km) a blízkosti dalších měst, jako je Dobříš (23 km) a Příbram (37 km), je Green Resort Slapy ideálním místem pro relaxaci a rekreaci.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Green Resort Slapy

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  3+kk
  9 790 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #