Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Green Side Černý Most

Praha 9
#
Cena od 3 990 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
7 min

#

škola
5 min

#

restaurace
5 min

#

obchod
4 min

Komfortní bydlení v harmonii s přírodou

Rezidenční komplex Green Side Černý Most je unikátním projektem, který nabízí komfortní bydlení v harmonii s přírodou a skvělým zázemím občanské vybavenosti. Projekt se nachází v Praze na Černém Mostě, což poskytuje výbornou dopravní dostupnost díky blízkosti stanice metra Černý Most, pouhých 5 minut chůze od komplexu. Zároveň je dostupnost autem velmi pohodlná s napojením na důležité pražské okruhy, jako jsou D10, D11, D1, D8 a D7.

O projektu Green Side Černý Most

Green Side Černý Most sestává z 5 moderních bytových domů, přímo sousedících s parkem a golfovým hřištěm, což poskytuje příjemné prostředí s nerušeným výhledem. V každém bytovém domě jsou nabízeny byty s dispozicemi od 1+kk do 4+kk a střešní byty s velkými terasami. Každá obytná budova obsahuje 22 až 32 moderních bytů s balkony.

Stavba první etapy bytových domů č. 1 – 3 byla již dokončena, a momentálně se dokončují hrubé stavby bytových domů č. 4 a 5 s plánovaným termínem dokončení na rok 2023. Součástí projektu je také nově budovaný komfortní parkovací dům, který nabídne parkovací stání k prodeji.

Byty v rezidenčním komplexu Green Side jsou koncipovány ve vysokém standardu s použitím kvalitních materiálů od renomovaných dodavatelů. Dispozičně jsou byty velmi variabilní, a v nabídce jsou varianty s parkováním v samostatné garáži nebo v podzemní společné garáži, případně i parkování venku.

Lokalita

Zároveň projektem nabízí bohatou občanskou vybavenost v blízkém okolí, včetně nákupního centra CČM a IKEA. Dále jsou k dispozici nemocnice, kliniky, zubní ordinace a hypermarkety pro pohodlné každodenní nakupování.

Pro volný čas a rekreaci je zde možnost vychutnávat si krásy přírodního parku, golfového hřiště, dětských hřišť, aquaparku, kina a skate parku. Okolní přírodní památky a zámecký park činí z této lokalitě ideální místo pro aktivní životní styl. Počernický rybník pak přináší příležitosti k relaxaci a odpočinku v příjemném prostředí.

Celkově je Green Side Černý Most skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a komfortní bydlení v klidné lokalitě, s dobrou dopravní dostupností a s možností využití okolní přírody a občanské vybavenosti. Projekt v sobě spojuje pestré možnosti bydlení s atraktivním životním prostředím.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Green Side Černý Most

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  3 990 000 Kč
  ne
  ano
  2+kk
  6 990 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  12 999 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #