Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Happi Milánská

Praha 10
Cena od 4 465 283 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
4 min

#

nemocnice
5 min

#

škola
5 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
2 min

Vaše nové bydlení v klidné lokalitě s veškerým komfortem velkoměsta

Happi Milánská Vám přináší nový standard bydlení v lokalitě Horní Měcholupy. Moderní bytový dům o 7 nadzemních a 2 podzemních podlažích staví na principu finského designu a promyšlených dispozicích. Projekt sází na moderní postupy výstavby, komfortní, kvalitní byty a klidnou lokalitu, přesto s veškerými výhodami velkoměsta.

O projektu Happi Milánská

Happi Milánská nabízí 72 kvalitních bytů ve finském stylu o dispozici od 1+kk do 4+kk a velikosti až 101 m². Každý byt disponuje vlastním balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Projekt zahrnuje také kočárkárnu, prostor pro mytí kol a psů, a plánovaná je komunitní střešní terasa v 6. podlaží.

Je využíváno inovativní technologie prefabrikace pro efektivnější a preciznější výstavbu. Svislé a vodorovné konstrukce, balkóny a pavlače jsou vyrobeny z prefabrikovaných betonových dílců. Fasádu domu oživují popínavé rostliny, které zároveň poslouží jako výplň zábradlí.

Ve standardu nabízíme vysokou kvalitu vybavení – vinylové podlahy, kvalitní obklady a dlažby, interiérové dveře. Většina jednotek v nejvyšších patrech má přípravu pro klimatizaci. Vybírat můžete z několika variant dekorů a předokenních žaluzií nebo rolet.

Lokalita

Horní Měcholupy jsou ideální pro sportovce i rodiny s dětmi. Vodní nádrž Hostivař, sportovní vyžití, lesopark a zábavní park Krtkův svět jsou jen pár kroků od Vašeho nového domova. Ve volném čase si můžete zasportovat v blízkém golfovém klubu nebo ve sportovním klubu Hostivař. V okolí najdete také školy a školky, restaurace a obchody.

Dopravu zajišťují autobusy se zastávkou přímo před domem vedoucí na metro a blízká vlaková stanice Praha-Horní Měcholupy. Městský úřad Prahy 15 je hned naproti projektu.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Happi Milánská

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  4 465 283 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  5 843 211 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  7 269 396 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  14 371 930 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #