# # # #

Jinonický dvůr

Praha 5
Cena od 7 790 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
1 min

#

sportoviště
4 min

#

nemocnice
3 min

#

škola
6 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
3 min

Unikátní atmosféra zámeckého bydlení

Vítejte na místě, které si naši předkové oblíbili už před dvaceti tisíci lety – a možná ještě dřív. Ve čtvrti, kde najdete venkovskou náves s rybníčkem – a kam pohodlně dojdete od stanice metra. V sousedství, které je tak půvabné, že se Vám z něj nebude chtít odjíždět – ale pokud po tom přece jen zatoužíte, na letišti jste dřív, než by Vás napadlo, a autem volně vyrazíte do všech světových stran; v srdci Smíchova na Andělu jste za 10 minut.

Nový rezidenční projekt Jinonický dvůr nabízí výjimečnou kombinaci luxusu a historie. Uzavřený komplex nabízí prémiové bydlení v zámeckém areálu, který prošel citlivou renovací s respektem k historii a okolnímu prostředí. Jinonický dvůr je ideálním místem pro ty, kteří hledají bezpečnost, komfort a pohodlné bydlení v blízkosti metra.

O projektu Jinonický dvůr

Jinonický dvůr slibuje maximální klid a bezpečí pro své rezidenty, což podtrhuje uzavření areálu a svedení veškeré dopravy do podzemí. Projekt je renovací kulturní památky s unikátními dobovými prvky, což zajišťuje respekt k historii místa a okolnímu prostředí. V projektu se přidává luxus a komfort moderního bydlení k historickému rozměru místa. Výsledkem je prémiové bydlení v netradičním duchu.  Atmosférou zámeckého bydlení evokují původní a zachované stavební prvky jako jsou klenuté stropy, historické krovy nebo původní kašna.

Lokalita

Projekt se nachází v krásné původní jinonické zástavbě mezi dvěma rybníky. Je to jen pět minut chůze od metra B, což znamená, že se rychle dostanete kamkoli v Praze. V bezprostředním okolí najdete kompletní občanskou vybavenost, včetně škol, restaurací a obchodů, a v docházkové vzdálenosti přírodní parky Košíře-Motol nebo Prokopské údolí. Jinonický dvůr je ideálním místem pro rodiny s dětmi, protože se jedná o uzavřený a neprůjezdný areál, což zajišťuje pohodlné a bezpečné bydlení.

AKTUÁLNĚ dostane až 300 000 Kč na vybavení bytu. 

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Jinonický dvůr

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  10 990 000 Kč
  ne
  ano
  2+kk
  7 790 000 Kč
  ne
  ano
  3+kk
  12 990 000 Kč
  ne
  ano
  4+kk
  25 990 000 Kč
  ne
  ano
  5+kk
  23 990 000 Kč
  ne
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #