Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Krušnohorská zahrada

Krušné hory
Cena od na dotaz
Parkování ano
Dispozice 4+kk
Dokončení
#

autobusová zastávka
8 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
20 min

#

škola
15 min

#

restaurace
5 min

#

obchod
10 min

Exkluzivní bydlení v srdci Krušných hor

Projekt Krušnohorská zahrada propojuje moderní bydlení s neuvěřitelnou krásou přírody Krušných hor. Tento skvostný resort nabízí exkluzivní rodinné domy v bezpečném uzavřeném areálu, který klade důraz na soukromí, spojení s přírodou a vysoký standard života.

O projektu Krušnohorská zahrada

Krušnohorská zahrada představuje jedinečný projekt, který se skládá ze skvěle navržených a energeticky efektivních dřevostaveb. Tato pěkně zasazená sídla o celkovém počtu pěti rodinných domů nabízejí nejen stylové bydlení, ale také unikátní spojení s panenskou přírodou Krušných hor. Resort je koncipován tak, aby zaručil maximální soukromí, klid a bezpečnost pro všechny jeho obyvatele.

Moderní architektonický design domů nejen odráží ducha současnosti, ale také respektuje krásu okolního prostředí. Vědomým umístěním každého domu je zajištěno, že obyvatelé si mohou užívat své soukromí a pohodu, aniž by byli rušeni. Celý koncept projektu Krušnohorská zahrada spočívá v tom, aby byla zachována intimita každého domova a zároveň vytvořen společný prostor pro setkávání a odpočinek.

Lokalita

Nádherně situovaný v srdci Krušných hor, projekt Krušnohorská zahrada je doslova zasazen do klidu a krásy okolní přírody. Obec Smolná Pec, ve které je tento resort umístěn, poskytuje svým obyvatelům úžasnou atmosféru klidného venkovského života. Přímý kontakt s krušnohorskými lesy a okolní krajinou nabízí obyvatelům možnost prozkoumat krásu přírody, relaxovat a plně si užívat kvalitního života.

Navíc je tento komplex dobře spojen s nedalekými Karlovými Vary, což znamená, že v případě potřeby máte snadný přístup k vynikajícím kulturním akcím, obchodům a službám. Projekt Krušnohorská zahrada je proto nejen o moderním a pohodlném bydlení, ale také o životním stylu, který nabízí spojení s přírodou, aniž byste se museli zříci výhod městského života.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Krušnohorská zahrada

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  4+kk
  na dotaz
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #