Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

LAPPI Hloubětín

Praha 9
Cena od 4 836 098 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
3 min

#

sportoviště
6 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
3 min

#

restaurace
4 min

#

obchod
8 min

Moderní bydlení v klidné finské čtvrti blízko přírody

V lokalitě mezi pražskými Vysočany a Hloubětínem, roste nový bytový projekt LAPPI Hloubětín, který navazuje na úspěšný rezidenční komplex SUOMI Hloubětín. Tato nová finská čtvrť se rozkládá na pozemku o rozloze přibližně 1,2 hektaru a nabídne téměř 290 nízkoenergetických bytových jednotek ve finském stylu a 8 komerčních prostorů.

O projektu LAPPI Hloubětín

LAPPI Hloubětín nabízí atraktivní bydlení v moderním finském stylu, které se prolíná s klidem okolní přírody. Jednotlivé budovy bytového komplexu budou navrženy v souladu s severskou architekturou, kladoucí důraz na jednoduché a přímé linie. Obyvatelé si zde budou moci vybrat z různých typů bytových jednotek, které poskytnou komfortní prostor jak singles, tak rodinám s dětmi.

LAPPI a SUOMI Hloubětín se svažují do zeleného koridoru podél údolí říčky Rokytky, které bylo zrekultivováno a nyní slouží jako park Zahrádky. Tímto propojením vznikla atraktivní pěší a cyklistická stezka, která nabízí příležitosti k relaxaci, sportování a rekreačním aktivitám. Obyvatelé se zde mohou těšit na blízkost přírody a venkovní aktivity.

Lokalita

Projekt LAPPI Hloubětín má výhodnou dopravní dostupnost. Stanice metra Kolbenova a Hloubětín jsou v docházkové vzdálenosti, což umožňuje snadné spojení s centrem Prahy během necelé čtvrt hodiny. Vedle toho je zde také dostatek parkovacích míst pro obyvatele s vlastními automobily. Projekt rovněž přináší další občanskou vybavenost v blízkosti, včetně komerčních prostorů s kavárnou, pizzerií, vinárnou, obchody a dalšími službami, které poskytnou veškerý pohodlí pro bydlení.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu LAPPI Hloubětín

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  4 836 098 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  7 003 981 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  9 140 413 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  11 391 914 Kč
  ano
  ano
  5+kk
  19 373 868 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #