Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Maison Lofty

Praha 2
Cena od 9 985 900 KčSpočítat hypotéku
Parkování ne
Dispozice 2+kk
Dokončení 2022
#

autobusová zastávka
5 min

#

sportoviště
4 min

#

nemocnice
7 min

#

škola
5 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
2 min

Prémiové bydlení v historické Praze

Představte si, že každé ráno vstáváte s výhledem na krásu Prahy a večer se můžete bavit na nedalekých farmářských trzích nebo navštívit kulturní podniky v okolí. V Maison Lofty se můžete těšit na moderní a pohodlné bydlení, kde se historie setkává s luxusem.

O projektu Maison Lofty

Projekt Maison Lofty představuje 12 luxusních bytů v nejvyšších patrech secesní budovy na Praze 2. Tento unikátní projekt nabízí různé typy bytů od účelných 1+kk až po prostorné mezonetové střešní ateliéry s plochou až 85 m2. Celý půdní prostor je citlivě navržen tak, aby poskytoval mimořádné místo pro pohodlný život v centru hlavního města.

Všechny jednotky jsou zařízeny v nejvyšším standardu PREMIUM, což zahrnuje třívrstvé dřevěné podlahy, dlažby a obklady v mramorovém dekoru a vysoce kvalitní zařizovací předměty. Důraz je kladen na jedinečnost místa a historii budovy, což zajišťuje luxusní a nadstandardní bydlení.

Lokalita

Projekt Maison Lofty je situován jen pár kroků od historického centra Prahy, což umožňuje snadný přístup ke všem atrakcím a kulturním podnikům. Divadlo na Vinohradech, farmářské trhy na Tylově náměstí, Náměstí Míru nebo krásná nová budova Národního muzea jsou v bezprostřední blízkosti. Milovníci procházek ocení Vyšehrad, Park Folimanka, Havlíčkovy sady a další zelené oázy, které jsou snadno dostupné.

Okolí projektu Maison Lofty je bohaté na restaurace, kavárny, obchody, kluby a další možnosti, které vám umožní si užít městský život naplno. Díky své poloze budete mít veškeré potřebné služby a zábavu na dosah ruky, a přesto si budete moci užívat klidného bydlení v příjemné atmosféře centra Prahy.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Maison Lofty

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  9 985 900 Kč
  ne
  ne
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #