Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Modřanský cukrovar

Top nabídka
Praha 4
Cena od 5 010 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
9 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
5 min

#

škola
4 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
9 min

Prémiové bydlení s výhledem na Vltavu

Unikátním místem k bydlení se stává Modřanský cukrovar, který přináší do České republiky inovativní koncept tzv. modrozelené infrastruktury. Vznikají zde mimořádně energeticky hospodárné a technologicky vyspělé byty s výhledem na Vltavu. Některé z použitých technologií zažijí v Česku dokonce svou premiéru.

O projektu Modřanský cukrovar

Byty jsou charakteristické nadstandardní kvalitou materiálů s certifikáty EPD, FSC a PEFC. Vysoký standard výbavy dokazují také vyšší dveře, vlastní terasa či soukromá předzahrádka, prémiové zařizovací předměty a dřevěné podlahy. Praktickým pomocníkem bude i chytrý videotelefon, který umožní otevírání vstupních dveří čipem, lze si nastavit face ID a pokud přijede návštěva, je možné vytvořit přístupový QR kód.

Modřanský cukrovar je v evropském kontextu ojedinělý projekt zaměřený na udržitelnost, inovace a dobré sousedské vztahy. Mimo moderních rezidenčních budov zde vznikne bohatý veřejný prostor plný zeleně s prvky drobné architektury a mobiliář určený pro odpočinek i zábavu dětí a dospělých. V horním patře jednoho z domů je navíc umístěna sdílená pobytová terasa s posezením, stíněním a okrasnými i užitkovými zvýšenými záhony.

Lokalita

Městská čtvrť, kde všemi směry proudí život, nahrazuje starý nevyužívaný brownfield po bývalém Modřanském cukrovaru. Dominantou celé čtvrti je prostorné náměstí osázené platany, lemované bistry, obchůdky a kavárnami. K životu ho budí čilý ruch místních, kteří se přes osvěžující opar vodních trysek dostávají do přilehlého parku, a potom dál, k řece.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Modřanský cukrovar

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  5 010 000 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  6 350 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  9 480 000 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  13 250 000 Kč
  ano
  ano
  5+kk
  20 920 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #