# # # #

Moje Kubáň

Praha 10
#
Cena od 5 971 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
5 min

#

nemocnice
9 min

#

škola
6 min

#

restaurace
3 min

#

obchod
4 min

Elegantní loftové byty ve Vršovicích

V centru Kubánského náměstí na Praze 10 stojí jedinečný dům Moje Kubáň, postavený v šedesátých letech minulého století. Díky pečlivé rekonstrukci vzniknou v tomto architektonickém skvostu mimořádné loftové byty s výškou stropu téměř pět metrů a moderní investiční jednotky. Projekt nabízí byty od 1+kk až po 4+kk, vybrané jednotky disponují terasami s nádherným výhledem na celé náměstí. Bydlení v Moje Kubáň znamená užívat si pohodlí městského života bez nutnosti automobilu, kdy vše potřebné je doslova na dosah ruky.

O projektu Moje Kubáň

Moje Kubáň je unikátní developerský projekt nacházející se na Kubánském náměstí v prestižní lokalitě Prahy Vršovic. Dům s nezaměnitelnou fasádou, obloženou pískovcovým kamenem, se stal reprezentativní dominantou tohoto místa. Díky komplexní rekonstrukci vznikají v domě Moje Kubáň moderní loftové byty s vysokými stropy a účelné investiční jednotky. Prosklený výtah doplněný o ocelové detaily dodává tomuto reprezentativnímu prostoru nezaměnitelný ráz.

Nové jednotky nabízejí různé dispozice od 1+kk až po 4+kk. Vybrané byty disponují nadstandardní výškou stropů, obytnými nebo spacími patry a prostornými terasami s výhledem na celé náměstí. Pro vybavení bytů byl zvolen standard COMFORT, zahrnující kvalitní plovoucí podlahy, keramickou dlažbu a velkoformátové obklady. Součástí tohoto standardu jsou také prvotřídní sanita od prověřených dodavatelů, která dodává bytům elegantní a moderní vzhled.

Lokalita

Projekt Moje Kubáň se nachází na Kubánském náměstí v Praze Vršovic, což znamená být téměř v centru města bez davů turistů. Vše potřebné je doslova na dosah ruky – nákupní možnosti, farmářské trhy, kultura, kina, restaurace, kavárny a další vybavení. Pěšky se snadno dostanete kamkoliv, avšak v okolí jsou také zastávky tramvají, autobusů a stanice metra, což umožňuje pohodlné cestování po celém městě. Vršovice jsou známé svou bohatou nabídkou kulturních akcí a společenských aktivit, což činí bydlení v Moje Kubáň skvělou volbou pro ty, kteří chtějí žít ve srdci živé části Prahy.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Moje Kubáň

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  5 971 000 Kč
  ano
  lze dokoupit
  3+kk
  7 899 000 Kč
  ano
  lze dokoupit
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #