Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Moldau Park

Šumava
Cena od 6 449 950 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 3+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
5 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
15 min

#

škola
7 min

#

restaurace
4 min

#

obchod
6 min

Romantika na Šumavě

Projekt Moldau Park přináší moderní bydlení v krásné přírodě Národního parku Šumava. Nachází se v malebné obci Nová Pec a zahrnuje dvojdomy s luxusními apartmány, které splňují nároky náročných klientů. Ideální poloha nabízí širokou škálu sportovních a relaxačních aktivit pro každé roční období.

O projektu Moldau Park

Moldau Park Nová Pec je ambiciózním projektem, který přináší moderní bydlení v nádherném prostředí Národního parku Šumava. Celý komplex zahrnuje 20 luxusních bytů rozmístěných v čtyřech dvojdomcích. Byty jsou různých velikostí, od 2+kk po 3+kk, včetně mezonetových variant. Všechny byty jsou navrženy s ohledem na komfort a moderní životní styl.

Každý byt disponuje terasou nebo balkonem s výhledem do okolní přírody. Dominantou interiérů jsou velká dřevěná francouzská okna, která propouštějí do bytů spoustu světla a spojují interiér s exteriérem. K bytům také náleží krb na dřevo pro příjemnou atmosféru, infra-sauna pro relaxaci, skladový prostor a samostatné parkovací stání.

Lokalita

Projekt Moldau Park se nachází v malebné obci Nová Pec, která je situována v srdci Národního parku Šumava. Tato lokalita nabízí nejen klid a krásu přírody, ale také širokou paletu možností sportovních aktivit a odpočinku. Obec leží u břehů řeky Vltavy a Lipenské přehrady, což umožňuje vodní a plážové aktivity. Kolem obce procházejí cyklostezky, které vám umožní objevovat okolní přírodu a malebná rašeliniště.

Projekt Moldau Park je spojením moderního bydlení, pohody a harmonie s přírodou. Jeho poloha v Národním parku Šumava nabízí jedinečný zážitek z bydlení v jednom z nejkrásnějších přírodních koutů České republiky.

 

NYNÍ SLEVA

1 509 000 KČ na mezonetový byt 3+kk

 

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Moldau Park

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  3+kk
  6 449 950 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #