Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Molo Lipno Resort

Lipno
Cena od na dotaz
Parkování ne
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk
Dokončení 2022
#

autobusová zastávka
12 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
5 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
4 min

Luxus u břehu jezera Lipno

Molo Lipno Resort přináší luxusní bydlení na břehu jezera Lipno v nejkrásnějším zámeří Národního parku Šumava. Výjimečné apartmány ve standardu světových špičkových rezidencí nabízejí nejen krásné výhledy, ale také širokou škálu aktivit a služeb v rámci pětihvězdičkového resortu.

O projektu Molo Lipno Resort

Molo Lipno Resort představuje architektonickou perlu na břehu jezera Lipno. S celkem 61 apartmány ve vysokém standardu a výhledy na jezerní panoráma a okolní přírodu, projekt nabízí výjimečné bydlení pro náročné klienty. Velkorysé balkony, terasy a francouzská okna spojují exteriéry s interiéry, zatímco moderní koupelny s saunou či finskou saunou dodávají bydlení nadstandardní komfort.

Molo Lipno Resort se pyšní nejen luxusními apartmány, ale také pětihvězdičkovým servisem. Kromě moderně vybavených bytů můžete využívat wellness & spa, fine-diningovou restauraci, klubové posezení na molu, a dokonce i bazén a Beach Club. Projekt zdůrazňuje spojení mezi luxusem, pohodlím a harmonií s přírodou.

Lokalita

Molo Lipno Resort je situováno v oblasti Lipna, která je obklopena nádhernou šumavskou přírodou. Jezerem Lipno a Národním parkem Šumava se stanete součástí této malebné scenérie. Projekt nabízí mnoho možností aktivit v přírodě – od cyklistiky až po jachting. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají spojení s přírodou a luxusní životní styl.

Molo Lipno Resort nabízí širokou škálu aktivit pro rezidenty. Od běžkování na Lipenské magistrále přes jachting na jezeře až po potápění či horské cyklistice. Projekt se nachází v Národním parku Šumava, což znamená, že překrásná šumavská příroda je doslova na dosah. Kromě aktivit je tu i 5* hotel s restaurací, wellness centrem, Beach Clubem a mnoha dalšími prvotřídními službami, které rezidenti mohou využívat.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Molo Lipno Resort

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  na dotaz
  ne
  ne
  2+kk
  na dotaz
  ano
  ne
  3+kk
  na dotaz
  ano
  ne
  4+kk
  na dotaz
  ano
  ne
  5+kk
  na dotaz
  ano
  ne
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #