# # # #

Na Vinici

Praha 2
Cena od 9 293 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
10 min

#

sportoviště
8 min

#

nemocnice
4 min

#

škola
10 min

#

restaurace
8 min

#

obchod
8 min

Moderní bydlení v prestižní pražské čtvrti

Projekt Na Vinici přináší moderní bydlení v prestižní pražské čtvrti Vinohrady. Umístěn na úrodném svahu, zasazeném do zeleně, tento rezidenční komplex nabízí 27 jednotek s dispozicemi 1 + kk až 3 + kk. Byty jsou prostorné, mladistvě laděné a nabízejí pohodlí a bezpečí soukromí, ale zároveň otevřenost ke svěžesti přírody. Projekt spojuje funkční technologie s přírodními materiály, což vytváří osobitý a přitažlivý prostor pro bydlení. Projekt je ihned k nastěhování.

O projektu Rezidence Na Vinici

Vila dům Na Vinici je unikátním projektem rezidenčního komplexu na pražských Vinohradech. Architektonické řešení zohledňuje tradiční hodnoty bydlení a citlivě zapadá do stávající zástavby klasických pražských činžovních domů z konce 19. století. Funkční technologie a použití moderních materiálů přináší obyvatelům pohodlí a komfort.

Byty v projektu Na Vinici jsou velkolepě pojaté a ideální pro rodinný život. Každá jednotka nabízí nadčasový design, který dokresluje perfektní praktické pojetí bytu. Všechny jednotky jsou zařízeny ve standardu Fit out, což umožňuje obyvatelům uplatnit vlastní styl a preference v interiéru. K dispozici jsou také garážová stání a sklepní prostory.

Lokalita

Vila dům Na Vinici se nachází na Perucké ulici, v blízkosti parku Grébovka a dalších zelených ploch. Vinohrady jsou prestižní částí Prahy s bohatou občanskou vybaveností. V okolí rezidenčního komplexu jsou restaurace, obchody, školy, zdravotní zařízení a další služby. Díky tramvajové zastávce a vlakové stanici je dostupnost do centra města a dalších částí Prahy velmi pohodlná.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Na Vinici

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  9 293 000 Kč
  ano
  lze dokoupit
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #